Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cluburi de biliard & snooker din tara
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Alex
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 10

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spuneti-mi si mie unde e o masa de snooker da mai ieftina ca am fost in idm la biliard si in 3 ore mi-au luat aia 500 mii ( ma gandesc ca la snooker e mult mai mult) multumesc anticipat



_________________
Jimmy White Rullzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parcul Herastrau langa pavilion H este CITY CLUB .... Acolo este o masa buna care in timpu saptamanii de la 10-18 este 100.000 / h dupa 18 in timpu' saptamanii e 150.000 iar in week-end e 200.000 all day !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pret destul de bun, mai ales daca e si buna masa. La Timisoara in Tequila e 150.000 ziua in timpul saptamanii si nici nu-i masa foarte buna. Daca dai prea incet, vezi cum trage masa in stanga. Mad Daca dai prea tare la contactul cu manta sare bila de pe masa. Mad Asa ca cel mai bine e sa folosesti lovituri moderate. Razz



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da e buna masa , adica nu trage , la manta aceeasi problema dar numai daca dai cu toata fortza ! Postavul insa mai lasa de dorit , e prea incet ... imi plac mesele incete dar nici atat , e mult prea inceata . URASC MESELE RAPIDE !!!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Alex
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 10

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer sa fiu ma udsesem in IDM ca s-a jok snooker dar erau ocupate mesel 3 parca erau si d'aia m-am dus la biliard.... in herastrau cate mese sunt ? doar una? daca e doar una e nashpa ca e mai mereu ocupata



_________________
Jimmy White Rullzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 22:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Una singura , mai proasta ca cele din IDM , dar mai libera ca toate trei la un loc ! Du-te in timpu' saptamanii , si ai sanse 50% sa o gasesti libera 20% sa ma gasesti pe mine la antrenament 29% sa gasesti nishte penali 1% sa gasesti nishte jucatori de doamne ajuta !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 23:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Da e buna masa , adica nu trage , la manta aceeasi problema dar numai daca dai cu toata fortza ! Postavul insa mai lasa de dorit , e prea incet ... imi plac mesele incete dar nici atat , e mult prea inceata . URASC MESELE RAPIDE !!!

Da si aici masa e foarte inceata. Mie imi plac mai mult mesele rapide. Pe mese rapide merg mai bine efectele. Mesele de biliard insa sunt destul de bune. Au o suprafata destul de rapida. Mie imi place mai mult asa.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 19:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine stie kind o fi finala campionatului de snooker in bucuresti?io sint din arad si as vrea sa particip aici in zona asta nu am cu cine sa joc Very Happy am inteles ca o fi in 21-22 ianuarie????


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 19:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da...pe atunci este..dar aceea e finala organizata de fed rom de biliard.. a mai fost o finala organizata si de asociatia romana de snooker



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sal all sunt din cluj shi nu gasesc un club bun d a juca un snooker de calitate Crying or Very sad Cineva ma poate ajuta? Very Happy


Sus
ael00



Data înscrierii: 16/Ian/2006
Mesaje: 1
Locație: Cluj-N

MesajTrimis: Mar 17 Ian 2006, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, shie eu am acelasi problema:nu shtiu nici un club fara tiganie in cluj Sad a mai fost Thutanul, dar din pacate sa facut Obsession in locul ei Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ael00 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Joi 19 Ian 2006, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

intr-o saptamana se va deschide un nou club de pool si snooker in bucuresti Very Happy . Va avea 15 mese de pool sau mai mult nu stiu exact si 2 mese de snooker:D . Se numeste London Club si este localizat deasupra flamingo de la piata lahovari.. Can't wait to test it:D



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2006, 12:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super buna vestea...yahuuuuuu!!!....Tare as vrea sa se infiinteze acolo si un club "sportiv", ca sa ma pot legitima si eu undeva, ca la restu din buc....am avut numa surprize neplacute zilele astea, si mi-am dat silinta nu-i vorba:(


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Mie 25 Ian 2006, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa vedem acum daca o sa se implice si in "viata sportiva ". Oricum eu sper sa se implice pentru ca avem nevoie de multe cluburi sportive:D (si ar fi si foarte aproape de mine:D)



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anunt cu mare bucurie ca s-a deschis primul club de snooker&biliard din Constanta. Acesta se numeste City Billiards. Alte informatii legate de nr meselor, pret, calitate etc. sper ca le voi afla maine. Very Happy

PS: Oricum numai faptul ca avem in sfarsit o masa de snooker in Cta este un moment memorabil pentru omenire. Laughing


*Deci m-am aventurat azi pe-acolo si situatia se prezinta cam asa: 2 mese de snooker nou-noute flancate de multe mese de biliard. Pretul este 20 RON in cursul saptamanii, 24 in weekend (snooker) si 10-13 RON (biliard). Mesele de biliard le-am testat..sunt OK. Pe cele de snooker nu m-am avantat inca in primul rand pentru ca era cam aglomerat si in al 2lea rand pt ca n-am vrut sa-i uimesc pe toti cu "talentul" meu innascut. Laughing
Concluzia: Toata stima pentru cei care au avut initiativa sa deschide un astfel de club...era mare nevoie de el. Wink



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community