Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Snooker Shoot-Out 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 27 Ian 2012, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Superbă lovitura lui Jimmy Robertson la bila galbenă !


Awesome one Wink ar fi meritat sa castige jocul pentru asta , dar a fost spectacol oricum, cel mai frumos joc (meci) de pana acum.



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 27 Ian 2012, 23:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent Rory !
Reamintesc : http://www.hahasport.com/v-2/14/190/v-359076.html

Mmmmm...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 27 Ian 2012, 23:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Enervanti sunt gibonii aia care fac atmosfera de stadion, impiedicandu-i pe jucatori sa se concentreze... Zid


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Vin 27 Ian 2012, 23:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place tot mai mult Mark Davis, chiar daca nu mai e un tinerel Very Happy, se descurca si sub 'presiunea' timpului si a reusit lovituri chiar frumoase.
Una peste alta e multa voie buna la acest turneu si sper sa se mentina pana la ultimul meci Very Happy .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 14:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deși, dând dovadă de un profesionalism demn de tot respectul, a doua zi după ce a câștigat Mastersul (în fața a peste o mie cinci sute de spectatori), Neil a jucat (fără spectatori) în CLS 3. A câștigat și acolo cu toate că se simțea rău din cauza unei răceli. S-a dovedit că răceala a fost mai serioasă decât s-a crezut la început, iar australianul nu vrea să riște o indisponibilitate la Mastersul german, drept care s-a retras din Shoot-out. La Blackpool, este înlocuit cu Ian McCulloch.

Meciul este reprogramat pentru un pic mai târziu, așa cum s-a întâmplat și ieri, cu meciul lui Matthew Stevens (din cauza vremii și circulației dificile, Matthew a călătorit șapte ore până la Blackpool).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 28 Ian 2012, 15:04, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa speram ca se va reface pana la Masters Smile

In alta ordine de idei, superba revenirea lui Burden, de mai devreme.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 17:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut si eu un meci Hendry-Lisowski Smile si imi place turneul dar nu-mi place regula ball in hand Angry si publicul galagios Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Îmi place din ce în ce mai mult turneul ăsta. Lovituri de mare clasă, dar și foarte multe momente amuzante. Ce m-a distrat să-l văd pe Peter, ieri, suflând de zor asupra bilei roz (parcă), doar-doar ar împinge-o în buzunarul galben ! Laughing

Până acum, mi se pare că numai patru jucători au recunoscut că au luat (cel puțin) un păhărel înainte de meci : dacă nu mă înșel, Tony Drago, Mike Dunn, Stephen Lee (5 doze duble de “Jack Daniels” Shocked ) și Ryan Day. Toți au câștigat – maltezul, cu o medie de 9 secunde/lovitură. Wink

Personal, n-am nimic împotriva regulii ball in hand la aceste turnee.

Aceeași sportivitate dintotdeauna : Hendo declară un fault care arbitrului îi scăpase. Într-adevăr, clasă !

Tot până acum, campion la primitul huiduielilor : Fergal O’Brien.

Adrenalina se transmite și prin streaming. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 19:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Saracul Fergal Laughing dar recunosc ca nu-mi place stilul lui de joc
Trebuie sa remarc loviturile foarte bune 8).Am vazut o lovitura cu efect de retur pe aproape toata masa a lui Jack Lisowski Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

Până acum, mi se pare că numai patru jucători au recunoscut că au luat (cel puțin) un păhărel înainte de meci : dacă nu mă înșel, Tony Drago, Mike Dunn, Stephen Lee (5 doze duble de “Jack Daniels” Shocked ) și Ryan Day. Toți au câștigat – maltezul, cu o medie de 9 secunde/lovitură. Wink


Deci, concluzia logica este ca un paharel inainte de meci te ajuta sa castigi Laughing.

Imi pare rau de eliminarea lui M.Selby. Dar in nici un caz nu ii voi purta pica unui om ca Dom Dale. Nu se poate sa nu il indragesti pe omul asta. Parca emana bunatate si buna dispozitie. De asemenea atmosfera meciului a fost foarte amuzanta.


L.E.: Absolut superba atitudinea lui Marcus Campbell. Desi a stiut ca a pierdut a continuat sa joace si sa faca spectacol. Asta e atitudinea pe care o vreau de la fiecare jucator. Incredibil ce lovituri a putut reusi cand a jucat de placere. In special lovitura la bila neagra Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 21:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Undergrow a scris:
Deci, concluzia logica este ca un paharel inainte de meci te ajuta sa castigi Laughing.


Presupun, până la limita dincolo de care vezi pe masă 30 de bile roșii, două bile negre etc Laughing Dar ar fi cazul să recunoaștem că unii jucători (ce-i al lor e-al lor !) se antrenează foarte conștiincios și la acest sport. Laughing

Minunat, dragul de el, Marcus Campbell !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 21:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Dar ar fi cazul să recunoaștem că unii jucători (ce-i al lor e-al lor !) se antrenează foarte conștiincios și la acest sport. Laughing


In special Stephen Lee, dupa propria-i declaratie Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
M_Williams
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Noi/2008
Mesaje: 151
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De unde au fost imaginile cu Mark Williams si dama blonda ? De la nunta lor ? Stie cineva ? Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2010, Campionatul Mondial 2010, Welsh Open 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui M_Williams Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, de la nunta lor - Cancun, 2011.

Wow ! Tocmai l-am văzut pe Stephen Lee bând apă !!!... Shocked Laughing

După cum arătau Dave Harold și Tony Drago, cred că barmanii de la Circus Arena trebuie să fi fost extrem de ocupați în pauza dintre prima rundă și șaisprezecimi. Graeme, care nu bea niciun strop de alcool, are de ce să se amuze în atmosfera din “culisele” arenei. Laughing

Streaming Arrow http://www.hahasport.com/v-2/14/190/v-359076.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
M_Williams
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Noi/2008
Mesaje: 151
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2012, 22:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Clara ! Doamna Williams parea infometata de vreme ce era cat pe ce sa se inece cu un os.... mie mi s-a parut regizata scena , e doar o parere .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2010, Campionatul Mondial 2010, Welsh Open 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui M_Williams Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Snooker Shoot-Out 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community