Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Site de jocuri flash online

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
adipan91



Data înscrierii: 25/Noi/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vin 25 Noi 2011, 21:56    Titlul subiectului: Site de jocuri flash online Răspunde cu citat (quote)

Buna seara.
Am creat si eu un site de jocuri online flash.
Site-ul este : www.myjocuri.ro - jocuri online
As dori si eu pareri si idei in privinta lui.
Va multumesc anticipat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui adipan91 Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 26 Noi 2011, 0:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi în primul rând cred că era preferabil să deschizi thread-ul ăsta la secțiunea "Unele și altele"

Ca impresii de utilizator:
- am avut inițial probleme cu javascript-ul la deschiderea într-un nou tab; nu știu exact în ce circumstanțe apare problema (probabil până se încarcă pagina), dar am întâlnit-o și la alte site-uri
- când am intrat prima oară pe site, mă întreabă în partea de sus a ecranului de un vot pentru un top al site-urilor - nu mă interesează, ca "user" vreau să am acces direct la link-ul pe care l-am cerut, fără adaosuri
- dacă ai posibilitatea, folosește caractere românești, dacă tot e în limba noastră; sau fă-l în engleză, depinde de publicul țintă



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community