Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Liga națională
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Sezonul național 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2012, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Vali! Tocmai acum intram si eu ca sa fac acelasi lucru!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2012, 21:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sferturi, semifinală și finală terminate în joc decisiv pentru Toma. Ar fi interesant de știut cum a simțit/trăit aceste meciuri.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
TomiRaelian
Fan


Data înscrierii: 02/Mar/2010
Mesaje: 13
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 1:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Sferturi, semifinală și finală terminate în joc decisiv pentru Toma. Ar fi interesant de știut cum a simțit/trăit aceste meciuri.


Au fost palpitante, mai ales finala; avand in vedere ca am condus cu 5-1Smile)

P.S. Simtim lipsa spectatorilor la meciuri. Va asteptam:)

Numai bine, Tomitza


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TomiRaelian Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitări campionului și finalistului de etapă ! Applause

Sunt convinsă că dacă etapele ar fi anunțate atât în presa scrisă cât și la posturile R-TV, inclusiv la Eurosport, lumea ar veni în număr mai mare. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 23:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc pentru impresii Tomitza și la cât mai multe victorii în acest sezon. În legătură cu spectatorii - cred că acest sport este prea puțin cunoscut la noi. Dacă ne referim la disputarea de turnee cred că în afară de București doar Brașov, Arad și Constanța ar mai fi de menționat (îmi cer scuze dacă am omis alte orașe).



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
TomiRaelian
Fan


Data înscrierii: 02/Mar/2010
Mesaje: 13
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 14:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Mulțumesc pentru impresii Tomitza și la cât mai multe victorii în acest sezon. În legătură cu spectatorii - cred că acest sport este prea puțin cunoscut la noi. Dacă ne referim la disputarea de turnee cred că în afară de București doar Brașov, Arad și Constanța ar mai fi de menționat (îmi cer scuze dacă am omis alte orașe).


Eu ma refeream la cei care stiu despre campionat si toate cele. Domnii Ancuta si Bontea au facut reclama de zor la Turneul Campionilor din decembrie, anul trecut, dar nu prea a venit nimeni nou ca spectator:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TomiRaelian Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 27 Mar 2012, 13:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Etapa a 3-a, 21 - 25 martie 2012

Optimi
Andrei Orzan 3–0 Valentin Militaru
Mario Amza 3–2 Marius Ancuța
Rareș Sinca 1–3 Daniel Bontea
Mihai Vladu 3–0 Emilian Cristea
Radu Vilău 3–0 Horia Câmpeanu
Marcel Bera 3–0 Andrei Roșu NP
Paul Croitoru 3–2 Florentin Ciobanu
Toma Marinescu NP 0–3 Ștefan Cotitosu
.

Sferturi
Andrei Orzan 0–4 Mario Amza
Daniel Bontea 4–0 Mihai Vladu
Radu Vilău 0–4 Marcel Bera
Paul Croitoru 4–0 Ștefan Cotitosu
.

Semifinale
Mario Amza 1–5 Daniel Bontea
Marcel Bera 1–5 Paul Croitoru
.

FINALA
DANIEL BONTEA 6–4 PAUL CROITORU



Rezultate complete > www.snooker.ro


* * *

FELICITĂRI CAMPIONULUI ȘI FINALISTULUI DE ETAPĂ !
FELICITĂRI TUTUROR !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Sâm 16 Iun 2012, 11:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se mai aude nimic pe aici... Stie cineva ce s-a intamplat mai departe la etapa a 6a? Si Liga Nationala si Campionat National Men...Nu am timp sa trec astazi sa vad si mor de curios...
Multumesc anticipat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Dum 17 Iun 2012, 7:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai la liga finala e Orzan - Bontea si la men finala e Redak - Melkonyan


LE: Andrei 1 - 6 Sandi si Redak 1 - 4 Babken



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Dum 17 Iun 2012, 16:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merci Mihai. Si felicitari pentru finala de la cadeti.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Lun 18 Iun 2012, 19:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mersi Radu! Am fost foarte fericit pentru ca am revenit de la 3 - 0! Pe deasupra am devenit si locul 1 la cadeti!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Vin 22 Iun 2012, 13:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Andrei...imi palce stilul lui de joc, e tactic..joaca frumos Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 12:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Etapa a 6-a

13-17 iulie

Optimi
Andrei Orzan 3-0 Horia Câmpeanu NP
Mario Amza 3-0 Ștefan Cotitosu
Marcel Bera 3-0 Vali Militaru
Mihai Vladu 3-1 Emilian Cristea
Radu Vilău 1-3 Rareș Sinca
Paul Croitoru 3-0 Andrei Roșu NP
Toma Marinescu 2-3 Marius Ancuța
Daniel Bontea 3-1 Florentin Ciobanu
.

Sferturi
Andrei Orzan 4-3 Mario Amza
Marcel Bera 4-1 Mihai Vladu (47)
Rareș Sinca 4-2 Paul Croitoru
Marius Ancuța 2-4 Daniel Bontea
.

Semifinale
Andrei Orzan 5-3 Marcel Bera
Rareș Sinca 3-5 Daniel Bontea
.

FINALA
ANDREI ORZAN 1-6 DANIEL BONTEA



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Vin 3 Aug 2012, 10:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi placea de Andrei, insa din pacate nu a castigat. Poate la anul..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 16 Oct 2012, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Etapa a 7-a

11-15 septembrie


Optimi
Andrei Orzan 3–0 Horia Cimpeanu
Paul Croitoru 3–0 Emilian Cristea
Mario Amza 3–0 Rareș Sinca
Marcel Bera 3–0 NP Andrei Roșu
Radu Vilău 3–0 Vali Militaru
Toma Marinescu 1–3 Marius Ancuța
Mihai Vladu 3–2 Florentin Ciobanu
Daniel Bontea 3–1 Ștefan Cotitosu
.

Sferturi
Andrei Orzan 1–4 Paul Croitoru
Mario Amza 4–0 Marcel Bera
Radu Vilău 2–4 Marius Ancuța
Mihai Vladu 0–4 Daniel Bontea
.

Semifinale
Paul Croitoru 3–5 Mario Amza
Marius Ancuța 2–5 Daniel Bontea
.

FINALA
MARIO AMZA 1–6 DANIEL BONTEA



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Sezonul național 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community