Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Probleme și întrebări
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Sezonul național 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Joi 21 Iun 2012, 15:39    Titlul subiectului: Re: raspuns sentence Răspunde cu citat (quote)

Dragos Cozmaciuc a scris:
Sentence,
Cu toata amabilitatea iti transmit ca este ultima mea interventie la insistentele incercari de a reduce totul la problema ta si anume premiile. Vad ca disponibilitatea mea si a doamnei prof. Mihaela Cristescu, de a-ti raspunde prompt la fiecare solicitare, se transforma ireversibil intr-o sarada pe care nu pot s-o mai accept si cu atat mai mult sa o intretin printr-o conversatie inutila.
Ai spus acum ceva timp ca o sa ajungi la Centrul National de Snooker si o sa incepi snooker-ul serios. Sincer, nu cred ca ai vointa sa te desprinzi de calculator si sa incepi snooker-ul in mod real si nu virtual cum din pacate procedezi acum.
Constat ca ai idei grozave, dar care sa le rezolve altii daca se poate. Cred ca ai fi un foarte bun lider de sindicat. Am vorbit cu conducerea federatiei si am fi bucurosi sa te ocupi tu de problemele financiare. Sa negociezi contracte, sa atragi sponsori, sa convingi sportivii, simpatizantii si pe toti cei care crezi de cuviinta, sa cotizeze suplimentar cum spui tu, pentru ca in sfarsit acest obstacol din calea snooker-ului romanesc (premiile) sa dispara.
Ai libertatea la exprimare si poti s-o faci in ce mod doresti, dar te asigur ca nu voi mai raspunde nimanui daca nu o va face prezentandu-si identitatea. Am trecut peste acest aspect si mi se pare incorect. Sper sa nu fie o pretentie prea mare.
Va astept cu cea mai mare placere la Centrul National de Snooker, incerc sa va ajut in orice problema ati avea, dar dati-mi voie sa stiu macar cu cine vorbesc.
Sper sa aveti puterea de a iesi de sub falsa protectie a perdelei anonimatului.


am fost doar o propunere, nu vreau sa deranjez pe nimeni. |Daca nu discutam pe forum..atunci unde? poate din doua trei discutii aici..va iesi o chestie buna pt snooker...nicidecum un lucru rau ..sau rau intentionat. |Eu sunt doar un fan snooker in prezent..nu ma cunoasteti, nu vreau sa fac rau nimanui, a fost doar o idee si am zis sa o scriu pe forum...poate ajut si eu cu ceva. Altceva ce sa zic., imi pare rau ca va suparati din nimic . Sorry inca o data si dumneavoastra si dnei profesoare. Am mai zis eu ca mai bine tac din gura..dar ma ia gura pe dinainte. Sper sa ma pot opri de acum inainte:P Va doresc sanatate si realizari multe!

multmesc Mihai pt parere


Sus
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

are cineva va rog niste filmulete pe youtube sau ceva de genu cu meciuri din ligile si campionatul din Romania?

va multumesc anticipat

oricat de multe sunt binevenite


Sus
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 19:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca este doar breakul lui Andrei Orzan de 51 dintr-o finala a Ligii. Uite aici link: Arrow http://www.youtube.com/watch?v=zATBAf2pDgw



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Dum 22 Iul 2012, 9:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=sO9hYVMlZzE Etapa a 2-a a ligii nationale, Brasov.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Lun 23 Iul 2012, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva daca Melkonyan Babken are cetatenie romana?adica mai exact..orice om de orice cetatenie poate participa in liga a doua si liga nationala? si mai exact se poate participa cu orice cetatenie in orice campionat intern al oricarei tari? sper sa nu se inteleaga altceva..rasism sau nationalism sau ceva Razz Smile. Motivul pt aceasta intrebare este daca de ex. un roman ar putea sa participe in campionatul national de snooker german ..sau polonez sau englez..etc.

multumesc


Sus
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 23 Iul 2012, 18:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vroiai sa nu se inteleaga altceva puteai sa renunti la prima intrebare. Poti oricand sa editezi postul si as aprecia daca ai renunta la obicei asta romanesc de a arata cu degetul.
Pentru restul intrebarilor, vezi si tu ca ai acces la regulamente, organizare si conditii pe site-ul federatiei.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Lun 23 Iul 2012, 18:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
Daca vroiai sa nu se inteleaga altceva puteai sa renunti la prima intrebare. Poti oricand sa editezi postul si as aprecia daca ai renunta la obicei asta romanesc de a arata cu degetul.
Pentru restul intrebarilor, vezi si tu ca ai acces la regulamente, organizare si conditii pe site-ul federatiei.


Parerea mea e ca mai bine taceai din gura Am dat un ex. special ca sa inteleg exact despre problema respectiva. Nu ca sa aflu parerea ta despre aratatul cu degetul. Ma intereseaza aceasta problema si cum acesta este un forum despre snooker ..m-am gandit ca aici este locul unde pot sa pun aceasta intrebare. Nu este nimic rau intentionat. Daca exista vreun oficial sau cineva care cunoaste aceasta speta speciala astept raspunsul dumneavoastra.

multumesc


Sus
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 23 Iul 2012, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun... Chiar nu credeam sa fie vreodata nevoie sa explic cuiva de ce nu-si are locul o discutie pe acest forum despre datele personale ale campionului national din 2010.

Trecand mai departe...
Gasesti regulament aici: http://www.snooker.ro/competitii.php
Nu este nici o restrictie legata de cetatenie.

La fel ca si in campionatul intern de fotbal, poate juca si Messi daca asta vrea el sa faca. Nu poate juca in echipa nationala, ca e argentinian, dar in campionatul Romaniei, prima , a doua sau a n-a liga, sau la cupa Romaniei, poate juca asa cum vrea el, doar sa fie legitimat la un club din tara.
In timp , multi jucatori primesc si cetatenia tarii in care joaca, dar asta este pentru ei, deoarece trebuie totusi sa stea ani de zile in acea tara.

Cam asa functioneaza la noi. Pentru alte tari, trebuie sa te interesezi acolo. Desi, sfatul meu, e mult mai simplu sa gasesti pe net un formular de "Membership Request", si acolo ai toate informatiile. Pentru campionatul scotian am dat personal jos un astfel de formular, din curiozitate, dar ma interesa frecventa competitiilor si taxa, nu m-am uitat de cetatenie...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Vin 3 Aug 2012, 14:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=fGdRKPYnMLA&feature=relmfu

stie cineva cine sunt jucatorii care joaca aici va rog?

multumesc

e singurul film mai lung care lam putut gasi pe net


Sus
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Aug 2012, 19:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daniel Bontea vs Bogdan Cozmaciuc

Arbitru: Alex Crisan



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 22 Dec 2012, 21:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am o intrebare legata de transmisia meciurilor.

Nu poate nimeni sa filmeze macar finala etapelor? si dupa sa fie pusa pe youtube?? de posturi TV nu are sens sa vorbesc... (ei ii prefera pe John Cena). Cu toate ca am vazut partide de biliard transmise de GSPTV (cred ca e o paine de mancat cu GSPTV.... este un post care se duce-n cap si are nevoie de reclama Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Mimi



Data înscrierii: 14/Dec/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Sâm 22 Dec 2012, 22:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Am o intrebare legata de transmisia meciurilor.

Nu poate nimeni sa filmeze macar finala etapelor? si dupa sa fie pusa pe youtube?? de posturi TV nu are sens sa vorbesc... (ei ii prefera pe John Cena). Cu toate ca am vazut partide de biliard transmise de GSPTV (cred ca e o paine de mancat cu GSPTV.... este un post care se duce-n cap si are nevoie de reclama Very Happy

maine ma voi duce eu la filmare la finala turneului si voi lua interviu castigatorului si probabil lui Alex Crisan...stirea va fi in jurnalul de sport de la tvr de la 19 45


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mimi Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 23 Dec 2012, 1:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mimi a scris:
Adi4Ebbo a scris:
Am o intrebare legata de transmisia meciurilor.

Nu poate nimeni sa filmeze macar finala etapelor? si dupa sa fie pusa pe youtube?? de posturi TV nu are sens sa vorbesc... (ei ii prefera pe John Cena). Cu toate ca am vazut partide de biliard transmise de GSPTV (cred ca e o paine de mancat cu GSPTV.... este un post care se duce-n cap si are nevoie de reclama Very Happy

maine ma voi duce eu la filmare la finala turneului si voi lua interviu castigatorului si probabil lui Alex Crisan...stirea va fi in jurnalul de sport de la tvr de la 19 45

oki ??? dar vei filma finala?? daca da ii poti face upload undeva?? nu neaparat pe youtube.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Mimi



Data înscrierii: 14/Dec/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Dum 23 Dec 2012, 8:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Mimi a scris:
Adi4Ebbo a scris:
Am o intrebare legata de transmisia meciurilor.

Nu poate nimeni sa filmeze macar finala etapelor? si dupa sa fie pusa pe youtube?? de posturi TV nu are sens sa vorbesc... (ei ii prefera pe John Cena). Cu toate ca am vazut partide de biliard transmise de GSPTV (cred ca e o paine de mancat cu GSPTV.... este un post care se duce-n cap si are nevoie de reclama Very Happy

maine ma voi duce eu la filmare la finala turneului si voi lua interviu castigatorului si probabil lui Alex Crisan...stirea va fi in jurnalul de sport de la tvr de la 19 45

oki ??? dar vei filma finala?? daca da ii poti face upload undeva?? nu neaparat pe youtube.

nu il pot uploada...el ramane in arhiva televiziunii si nu am cum sa il dau mai departe din pacate


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mimi Trimite mesaj privat
Mimi



Data înscrierii: 14/Dec/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Dum 23 Dec 2012, 8:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Mimi a scris:
Adi4Ebbo a scris:
Am o intrebare legata de transmisia meciurilor.

Nu poate nimeni sa filmeze macar finala etapelor? si dupa sa fie pusa pe youtube?? de posturi TV nu are sens sa vorbesc... (ei ii prefera pe John Cena). Cu toate ca am vazut partide de biliard transmise de GSPTV (cred ca e o paine de mancat cu GSPTV.... este un post care se duce-n cap si are nevoie de reclama Very Happy

maine ma voi duce eu la filmare la finala turneului si voi lua interviu castigatorului si probabil lui Alex Crisan...stirea va fi in jurnalul de sport de la tvr de la 19 45

oki ??? dar vei filma finala?? daca da ii poti face upload undeva?? nu neaparat pe youtube.

va fi doar o stire in jurnalul de sport...printre singurele care au fost vreodata in vreun jurnal de sport de la noi din tara


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mimi Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Sezonul național 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community