Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul galez 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Openul galez ?
Ding Junhui
13%
 13%  [ 6 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Shaun Murphy
2%
 2%  [ 1 ]
Mark Allen
6%
 6%  [ 3 ]
Ronnie OSullivan
45%
 45%  [ 20 ]
Judd Trump
18%
 18%  [ 8 ]
Stephen Maguire
6%
 6%  [ 3 ]
Mark Selby
4%
 4%  [ 2 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2012, 11:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca A.Carter nu il va invinge...
...nici pe veteranul S.Davis atunci fiti siguri ca la finele sezonului actul el va fi pe undeva prin Top 32 deoarece prin Top 16 nu cred ca va mai avea loc.Eu v-am prevenit ca pe urma sa nu va mirati daca acest apt se va adeveri.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2012, 16:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt fan Neil Robertson, dar sincer mi-as dori ca Hendry sa castige si sa urce cat mai sus in clasament si sa revina in top 16, acest om este o legenda a snookerului.Ce e clar ca nu ma voi bucura la sfarsitul meciului ...



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 10:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si adevarat aratai ca S.Hendry este...
...o legenda a snookerului mondial si si va ramane deoarece daca teoretic ar mai avea sanse de a reveni in Top 16 practic insa nu are nici o sansa deoarece intre el si locul 16 este o diferenta de vreo 7000 de puncte insa pe locul acela este momentan Ronnie...Si atat la Welsh Open cat si la World Open da nas in nas cu N.Robertson iar ce va mai fi pe la China Open sa World Snooker Championship inca nu se stie daca va trece de calificari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 14:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu ma asteptam sa-l vad pe Ryan Day invins cu 4-0 ! Shocked



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 15:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haaaa. Higgins cu Liang. Interesant. Sunt curioasa in ce forma se mai afla Liang, nu l-am mai vazut de 100 de ani. Oare o avea vreo sansa cu Higgins, like in a gazillion years? Laughing Laughing Twisted Evil Una peste alta sper ca nu si-a pierdut din agresivitate, dar ca s-a maturizat si o arata numai pe masa. =)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uitasem de Welsh Open, am nimerit din intamplare in dimineata asta pe Eurosport. Laughing Se pare ca regia de la Paris vrea sa-si ia revansa pentru bataia de joc din timpul finalei de Berlin, avem o zi plina de snooker.Rolling Eyes
Mi-a placut foarte mult Michael Holt, nu l-am mai vazut atat de in forma de cand l-a batut pe Ronnie la Malta Cup, acum cativa ani. Very Happy Pacat insa ca nu a reusit niciun break de peste 100 de puncte, ar fi avut ocazia in primele 2 jocuri...
Si apropo de Ronnie, sper sa castige meciul de miercuri, are nevoie pentru a-si asigura locul in top 16. Va fi insa extrem de greu, Marco Fu l-a invins de multe ori si in general a jucat bine atunci cand l-a intalnit. Confused Nici nu indraznesc sa ma gandesc acum la ceva mai mult de o calificare in optimi, tinand cont de cum arata tabloul mai departe...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 16:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu pasi repezi ne indreptam spre un alt 4-0 la masa lui Judd.
Sper ca Steven sa castige acest frame si sa egaleze. C'mon Steve!!!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 16:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iar aceea asiatca dragutz Razz !!! (sper ca ea este)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 16:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap. Laughing Febletea noastra, Ivy, arbitreaza meciul dintre Judd si Fergal. Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Martin
A super fan


Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 65

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 18:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Not bad, Mr. Davis, not bad at all. Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Martin Trimite mesaj privat
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 18:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari dragului meu Steve!!!! Very Happy
Victorie frumoasa pe care eu o doream din tot sufletul. Si ce victorie!!!! 61, 121, 63 and 117. Applause Yeah Applause




Ultima modificare efectuată de către lilimm la Lun 13 Feb 2012, 20:44, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mă bucur enorm de victoria lui Steve ! Well done, Mr Davis ! Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 18:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva ce meciuri transmite eurosport maine?

GJ! Steve!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 19:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil, meciurile lui Mark Williams (ora noastră 15.00), Neil Robertson (în jurul orei 16.00) și Mark Selby (21.00).

Meci fără emoții pentru Shaun, care Shaun a făcut ceea ce face întotdeauna : nu se năpustește asupra outsiderilor, mai ales atunci când sunt foarte tineri sau foarte în vârstă. Nu-i strivește, ci le arată tot respectul și-i lasă să-și facă jocul. Se impune numai atunci când i se termină stocul de răbdare. Laughing Unul dintre motivele pentru care îl apreciez foarte mult pe Mr Murphy. Wink

Apropo de Mr Murphy : îl va susține financiar pe Nikolas Charalambous, unul dintre acești foarte tineri jucători care vor să pătrundă în Main Tour via Q-School. Un gest pe care ar fi frumos să-l facă și alți campioni din Snookerland.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 13 Feb 2012, 19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA Very Happy Marvelous Steve Davis !!! Si ce joc mai poate prezenta ...phiuu Applause

Pacat de Ali,ca nu a jucat foarte rau, eu sper sa se regaseasca si inca repede pt. binele lui .. mai e ceva timp pana la CM, sa zicem.



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul galez 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Următoare
Pagina 2 din 16

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community