Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul galez 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Openul galez ?
Ding Junhui
13%
 13%  [ 6 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Shaun Murphy
2%
 2%  [ 1 ]
Mark Allen
6%
 6%  [ 3 ]
Ronnie OSullivan
45%
 45%  [ 20 ]
Judd Trump
18%
 18%  [ 8 ]
Stephen Maguire
6%
 6%  [ 3 ]
Mark Selby
4%
 4%  [ 2 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 19:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi mizasem pe Neil, ma bucur enorm de victoria lui Hendry, dar mai ales de jocul sau (sper sa-l tina si la urmatorul meci) Applause
Si mie!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
De dragul amintirilor, mi-ar plăcea grozav un sfert de finală Steve Davis v Stephen Hendry. Laughing

+1
Party Majoreta Party
Si atunci nu as avea nici emotii Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 19:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Desi mizasem pe Neil, ma bucur enorm de victoria lui Hendry, dar mai ales de jocul sau (sper sa-l tina si la urmatorul meci) Applause
Si mie!


La fel am mizat și eu. Smile Clară victoria lui Hendry, Applause să sperăm că va juca și mai departe cel puțin la fel de bine ca astăzi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
ServetCetin



Data înscrierii: 19/Mar/2011
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 21:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce cauta Ebdon la masa la 99-0?Dumnezeule...



_________________
Galatasaray UltrAslan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ServetCetin Trimite mesaj privat
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 21:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pot sa iti dau un raspuns din propria initiativa poate era primul frame si vroia sa se mai incalzeasca, nu cred ca el la experienta lui ar mai veni la masa la un asemenea scor.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
ServetCetin



Data înscrierii: 19/Mar/2011
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 21:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se repeta povestea in frameul 2, 82-0 si Ebdon revine la masa.
De cand nu l-am mai vazut la TV in ultima vreme si-a cam pierdut fair-playul.

Sau cine stie,o fi jucat omul over la puncte in frame la pariuri...glumesc.



_________________
Galatasaray UltrAslan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ServetCetin Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 21:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva ce varsta are Baird? pare foarte tanar!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
snookerclau a scris:
Desi mizasem pe Neil, ma bucur enorm de victoria lui Hendry, dar mai ales de jocul sau (sper sa-l tina si la urmatorul meci) Applause
Si mie!


La fel am mizat și eu. Smile Clară victoria lui Hendry, Applause să sperăm că va juca și mai departe cel puțin la fel de bine ca astăzi.


Indeed. Very Happy Applause Applause Applause



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce pacat ca nu pot sa vad meciul lui ebdon Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 22:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
ce pacat ca nu pot sa vad meciul lui ebdon Sad

Pe hahasport masa 1


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Mar 14 Feb 2012, 22:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

C'mon Sam!!!! Applause

Sam e nascut in 1988.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 15 Feb 2012, 0:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred asa ceva. nu pot sa spun ca sunt trist pt Baird pt ca ar fi prea putin. nu am cuvinte... cel putin bila albastra a fost. pacat Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 674
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 15 Feb 2012, 0:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
nu cred asa ceva. nu pot sa spun ca sunt trist pt Baird pt ca ar fi prea putin. nu am cuvinte... cel putin bila albastra a fost. pacat Sad

tristete..hmm, ar fi mult prea putin spus pentru asemenea sansa irosita, ce final Neutral Ma gandesc cati oameni si-or fi smuls parul din cap de au pariat bani multi pe Sam si-au urmarit meciul.
Eu inghit in sec si ii multumesc lui Dumnezeu pentru inima puternica daruita, care imi suporta euforia si patima pentru favoritul meu de o vreme buna incoace,iar in seara asta, poate mai mult ca oricand. Pentru mine, baiatul asta de locul 82 in lume l-a invins moral astazi pe acela asa zis din capul listei. Crying or Very sad Rusine Mark Angry

___
L.E. Cuvintele lui Mark dupa meci..bine ca nu si-a pierdut "fair-play"-ul macar :

"Eu nu am câștigat meciul ăsta, Sam l-a pierdut", a recunoscut jucătorul din Leicester." El a avut șanse, și dacă făcea 4-2, aș fi stat aici și l-aș fi lăudat pentru că nu cred că am am greșit prea mult. Chiar daca am castigat 4-3 el a jucat mai bine decât mine.

"Mă chinui puțin, momentan - am ajuns până în sferturi în Germania, dar încă mai am mult de lucru pentru a-mi îmbunatati jocul."



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20195
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 15 Feb 2012, 1:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exact acum un an, Numărul 1 mondial al momentului, John Higgins, era împins în corzi & în decisiv, tot la Welsh Open, tot în șaisprezecimi, de către un anume Jack Lisowski. Sunt situații care reapar, campioni care au zile/perioade proaste, lupi foarte tineri & foarte flămânzi de glorie etc. Mai nimic nou sub soare. Sunt convinsă că de Sam Bird – sorry, Baird – vom mai auzi și că va câștiga meciuri și fără a ne face nervii ferfeniță. Wink Laughing

Cât despre “rușine” de greșeli & bâlbâieli stupide, chestia stă acum cam la fel cum a stat în urmă cu un an.

Ah, era să uit : în 2011, Higgins a câștigat turneul. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 326
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Mie 15 Feb 2012, 10:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

serbanm a scris:
Stie cineva ce varsta are Baird? pare foarte tanar!


Are 23-24 de ani asa ziceau comentatori.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul galez 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Următoare
Pagina 4 din 16

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community