Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Campionatul mondial 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va fi campionul mondial 2012 ?
Stephen Hendry
7%
 7%  [ 5 ]
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 6 ]
Jamie Jones
2%
 2%  [ 2 ]
Ali Carter
5%
 5%  [ 4 ]
Ronnie OSullivan
58%
 58%  [ 40 ]
Neil Robertson
5%
 5%  [ 4 ]
Ryan Day
4%
 4%  [ 3 ]
Matthew Stevens
5%
 5%  [ 4 ]
Voturi totale : 68

Autor Mesaj
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi 10 Mai 2012, 7:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
Interesanta provocare. Felicitari, ca ai izbutit sa pui mana pe acel poster... Asteptam montajul.

PS - I-ai si specificat Michaelei sa semneze in decolteu ? Ori stia ce stia dansa... Laughing


Stai stai! Cine a zis ca am reusit, si am pus mana pe poster??

Am spus destul de clar, citez: "Va las in tensiune pana ce montez imaginile."

Si nu, nu i-am spus Michaelei sa semneze in decolteu... dar acuma, daca e sa fiu rautacios... l-ai vazut vreodata pe sotul ei? Very Happy Just kidding, sunt convins ca se iubesc si azi ca in prima zi, desigur! Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Joi 10 Mai 2012, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-ai zis nimic. Eu doar am mers pe intuitie... Very Happy De acord. Sa pastram tensiunea... Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 10 Mai 2012, 15:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:

Si nu, nu i-am spus Michaelei sa semneze in decolteu... dar acuma, daca e sa fiu rautacios... l-ai vazut vreodata pe sotul ei? Very Happy Just kidding, sunt convins ca se iubesc si azi ca in prima zi, desigur! Wink


Dragostea este dupa marimea cardului !!! cat poate sa castige un arbitru ?....

Sper totusi sa ai acel poster.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi 10 Mai 2012, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:
Incepi din D, pe urma nu mai ai voie sa pozitionezi bila decat asa cum ti-o lasi dupa potting. Prezenta ta la masa se termina cand bagi alba sau cand nu bagi o rosie. Sau cand aterizezi alba pe hartie, evident!

Da, asa e, teoretic e usor. Eu mi-am creat pozitie pt lovitura introducere bila din coltul superior stang si ajungere cu doua mante pe hartie (veti vedea cand e gata motajul cum).

Practica insa ne omoara pe majoritatea. Si e f posibil dupa cateva incercari sa-ti iasa, insa la primul contact cu masa, cu un tac care nu e al tau (un racker dintr-o bucata, adica tac de doi lei), cu 40 de oameni in jurul mesei (chiar daca la distanta de ea) care se uita la tine... belive me, nu e chiar de colea sa te apropii macar de hartia aia! Smile


Bun, am încercat, două tentative, adică două serii de 6 bile roșii - cel mai aproape (deci nu am reușit) am fost chiar la prima lovitură, când am dat din D la bila de pe marginea buzunarului "galben" și am ajuns cu bila albă cam la un centimetru de colțul hârtiei. În rest am mai avut vreo 2 lovituri "pe undeva pe aproape", iar celelalte nici măcar în același cod poștal cu hârtia A4. Poate unor jucători mai talentați decât mine le-ar fi mai ușor de realizat. Felicitări deci, dacă ai reușit Smile, știam că nu e ușor cu bilele în gura buzunarelor, iar acum am avut o confirmare în plus.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Dantoma222



Data înscrierii: 06/Mar/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 11 Mai 2012, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu pe Ronnie OSullivan mi-as pune toti banii Smile



_________________
www.burracoonlinegratis.com - Burraco online gratis
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dantoma222 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mark Selby



Data înscrierii: 21/Apr/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 11 Mai 2012, 19:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare ma poate ajuta cineva si pe mine am luat jocul wsc real 2009 si nu imi merge imi intra in joc si se vede masa neagra.ms anticipat


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mark Selby Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Campionatul mondial 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
Pagina 73 din 73

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community