Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Patinaj
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2006, 13:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Plushy....Very Happy felicitari si Gheorghe Chiper. Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2006, 14:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Al nostru nu prea m-a incintat.Asteptam la mai mult de la el,dar Sad ...noi nu am avut reusite in patinaj,asa ca e destul de bine locul lui.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2006, 16:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Spunea o prietena de-a mea ca cei mari, care aveau ceva pretentii la podium, in afara de Plushy, parca au fost in transa. Cazaturi peste cazaturi.
Daca e sa fiu din nou cat se poate de subiectiva, mie mi-a placut ca Lambiel a reusit o combinatie de 3 sarituri, la fel ca Plushy.
Am fost un car de nervi la Joubert. Seriously now... Nu poti patina asa atunci cand ai vreo pretentie la podiumul olimpic. Adica, mi-au placut la nebunie secventele de pasi, mare pacat insa de cazaturi. Mi-a placut si costumul. Mi s-a parut ca l-a facut intr-o oarecare masura "mai accesibil", adica... Brian este un patinator destul de inalt (1.79), iar costumul mi s-a parut ca l-a scurtat putintel si l-a facut mai flexibil si mai "apropiat" de gheatza - din pacate si prin cazaturi (dar aici nu cred ca a fost chiar vina costumului).
Oricum, din punctul meu de vedere, fata de Evgeni care a reusit un program absolut impecabil, mi s-a parut aiurea ca cei de pe locurile 2 si 3 sa le obtina chiar daca au cazut... Asta e.
Mai spun doar doua lucruri:
1. Bravo, Evgeni! Bravo, bravo, bravo!
2. Sunt curioasa daca Joubert va face unul dintre lucrurile pe care le-a zis (or sa se retraga or sa se inscrie la perechi). Inscriindu-se la perechi eu nu-l vad. Cred ca are un caracter prea puternic pentru asa ceva. Twisted Evil



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2006, 19:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
2. Sunt curioasa daca Joubert va face unul dintre lucrurile pe care le-a zis (or sa se retraga or sa se inscrie la perechi). Inscriindu-se la perechi eu nu-l vad. Cred ca are un caracter prea puternic pentru asa ceva.


Eu nu cred ca se va retrage..cu atat mai putin sa treaca la perechi. Dupa programul liber a declarat ca va incerca sa schimbe ceva pentru mondiale..sa vedem. Pe mine m-a enervat super mult la ultimele turnee..se vede clar lipsa de antrenament..pacat de talentul irosit. Rolling Eyes
Oricum olimpiada de anu asta mi s-a parut dezamagitoare comparata cu cea de la Salt Lake.



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 20 Feb 2006, 13:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:

Oricum olimpiada de anu asta mi s-a parut dezamagitoare comparata cu cea de la Salt Lake.


Si nu numai comparativ cu cea de la Salt Lake...ci in general competitziile au o prezenta mai plina de viata. Vazandu-i asa...mi-am dat seama ca Plushy nu a avut adversar. Sad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 20 Feb 2006, 14:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rusii nu au avut aproape niciodata adversari! in patinaj.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mar 21 Feb 2006, 18:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dragii mei ... inainte ed europene Joubert a zis .... ceva de genu ... "plushenko are adversar ...si ma vad pe mine in pozitzia de adversar ... ce are plushenko si eu nu am ... pot castiga medalia de aur si al europene si la olimpiada si asta o voi demonstra... " dar se pare ca s'a inshelat amarnic Smile))))) nu că nu a luat medalia da aur dar nici macar un loc pe podium asta'i chiar .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed RUSINE



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 22 Feb 2006, 15:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
dragii mei ... inainte ed europene Joubert a zis .... ceva de genu ... "plushenko are adversar ...si ma vad pe mine in pozitzia de adversar ... ce are plushenko si eu nu am ... pot castiga medalia de aur si al europene si la olimpiada si asta o voi demonstra... " dar se pare ca s'a inshelat amarnic Smile))))) nu că nu a luat medalia da aur dar nici macar un loc pe podium asta'i chiar .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed RUSINE


Intr'adevar Rolling Eyes Rolling Eyes

Oricum eu sunt dezamagita shi de Elena Socolova!! Ma ashteptam sa se descurce mai bine in programul scurt. Sad Acum shansele ei de a mai urca pe podium sunt extrem de reduse. Sad Asta e... ii tzin pumnii Irinei...probabil va fi campioana olimpica! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Feb 2006, 15:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si mie imi place tare mult rusoaica! Smile pacat ca nu a reusit sa fie de nota 10 Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 22 Feb 2006, 15:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joi o să fie o luptă crâncenă ! Eu o să țin cu japonezele și cu americanele. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Feb 2006, 17:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord cu tine Clara. Sunt rusii foarte buni la patinaj ce-i drept, dar parca ar fi pacat pentru frumusetea competitiei sa monopolizeze chiar toate medaliile de aur...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 22 Feb 2006, 17:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... mai ales că au și deținut monopolul ăsta mult prea multă vreme !!! Când e vorba de Plushenko, n-ai ce spune, fiindcă e de-a dreptul superb, dar la fete n-am constatat - atâta cât mă pricep - o diferență de valoare așa de netă ca între Plushenko și restul de băieți.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 23 Feb 2006, 17:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
... Când e vorba de Plushenko, n-ai ce spune, fiindcă e de-a dreptul superb...


Aici sunt total de acord. Un super talent!
La fete mie'mi place mult de Elena Sokolova...dar Irina se pare ca se descurca mai bine decat restul patinatoarelor...
Intr'adevar nivelul baietzilor nu se compara cu cel a fetelor. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 24 Feb 2006, 2:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo, Shizuka ! Very Happy Very Happy Very Happy Classy girl.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 24 Feb 2006, 8:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr'adevar....din toate programele al ei a fost cel mai impecabil executat...
Slutcaya m'a dezamagit shi la fel shi americana. Chiar dak preferam ca Irina sa cashtige titlul olimpic pot spune ca a meritat chinezoaica. Real classy girl. Very Happy Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 4 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community