Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Patinaj
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 24 Feb 2006, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cohen si Slutskaya s-au luptat intre ele, au ratat si au pierdut. Arakawa a aratat ca are intr-adevar clasa si a castigat pe merit. Mie imi pare totusi rau ca nu am vazut nici o combinatie reusita de sarituri triple. Acum 10-15 ani Midori Ito si Yuka Sato sareau in concursuri triplu axel...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 24 Feb 2006, 22:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Bravo, Shizuka ! Very Happy Very Happy Very Happy Classy girl.


intradevar e de o balerina desavirsita! Smile
si gratioasa ca o lebada! Smile

iar de plushy ce pot sa mai zic? e magnific! Very Happy Wink mi-a placut foarte mult interpretarea si sariturile perfecte! si muzica foarte bine aleasa-caruso! Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 25 Feb 2006, 11:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut ieri gala premiatzilor la patinaj. Ce sa spun...a fost magnific. Totzi au fost superbi. Of course...dupa parerea mea...Plushy i'a intrecut pe totzi (cu Edwin Marton cu tot). Un spectacol de inalta calitate pe care sper sa'l vedem shi in concursuri nu numai in gale (Adevarat la gala n'a fost nici o presiunea asupra jucatorilor). Anywayz...felicitari tuturor patinatorilor shi felicitari shi organizatorilor pentru treaba buna pe care au facut'o. Very Happy Very Happy Congrats!!

* Am shi eu o intrebare legata de patinaj: De ce in timpul concursurilor patinatorii n'au voie sa'shi faca programul pe o muzik ,,cu voce''. Adik de ce patineaza doar pe melodie? Influentzeaza cumva programul pe care'l executa sau de ce? Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 17:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
* Am shi eu o intrebare legata de patinaj: De ce in timpul concursurilor patinatorii n'au voie sa'shi faca programul pe o muzik ,,cu voce''. Adik de ce patineaza doar pe melodie? Influentzeaza cumva programul pe care'l executa sau de ce? Smile

Și eu de multe ori m'am întrebat și chiar sunt curioasă... eu bănuiam ca e vorba să nu'i deruteze da nu prea cred...Dacă știe cineva vă rugăm mult anunțaține ... MULȚUMIM



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Lun 11 Sep 2006, 13:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pt cine si-a dorit sa-l vada pe Evgheni Plushenko si multi alti patinatori de clasa, in februarie vor fi pe Flamaropol (complexul Lia Manoliu, Bucuresti), in spectacolul "Kings on Ice". Alaturi de Plushenko va fi si prietenul lui, Edvin Marton (care vine si in concert la Bucuresti pe 28 septembrie, Sala Palatului). Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 11 Sep 2006, 13:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Rocket a scris:
Pt cine si-a dorit sa-l vada pe Evgheni Plushenko si multi alti patinatori de clasa, in februarie vor fi pe Flamaropol (complexul Lia Manoliu, Bucuresti), in spectacolul "Kings on Ice". Alaturi de Plushenko va fi si prietenul lui, Edvin Marton (care vine si in concert la Bucuresti pe 28 septembrie, Sala Palatului). Very Happy

O veste excelenta! Very Happy
Thanks! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 11 Sep 2006, 15:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce frumos! Very Happy sa sparam ca vor fi date si la tv citeva momente.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Sâm 16 Sep 2006, 22:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stai in Bucuresti, pana la patinoar nu faci foarte mult Very Happy. E o sansa unica sa-i vezi pt ca nu cred ca Romania va organiza prea curand campionate europene/mondiale sau si mai sus, olimpiade Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20162
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 17 Sep 2006, 0:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei, drăcie ! Evil or Very Mad Cum de mi-au scăpat aceste ultime câteva articole ?!... Shocked Excelentă veste, The Rocket ! THANKS AN AWFUL LOT ! 8) Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Sep 2006, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Rocket a scris:
Stai in Bucuresti, pana la patinoar nu faci foarte mult
-adevarat,rocket! Wink dar unii dintre noi au serviciu. nu putem pleca cind vor muschii nostrii Laughing si avem si alte treburi pe acasa.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 17 Sep 2006, 12:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum , tare rau imi pare ca nu stau mai aproape de Bucuresti!
Chiar mi'as dori mult sa vad... Sad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Lun 18 Sep 2006, 23:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@Clara

Sa inteleg ca te duci sa-i vezi Very Happy ?

@snooky

E...o zi de concediu nu strica : Laughing

@Lady_C

Poate se rezolva cu cazarea daca chiar vrei sa vii Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20162
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 19 Sep 2006, 0:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deocamdată, aș zice că mă tentează ideea... Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 19 Sep 2006, 12:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Rocket a scris:


@Lady_C

Poate se rezolva cu cazarea daca chiar vrei sa vii Wink


Wink thanks....dar e vorba ca nu am cand...nu am cum sa ajung. Sad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 19 Sep 2006, 20:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu mi-am luat bilet pt concertul de pe 28 septembrie...chiar azi l-am vazut pe Edvin Marton la antena3 si mi-a facut o impresie f buna..nu numai ca manuieste extraordinar arcusul dar pare si o persoana placuta. De-abia astept sa-l vad in concert!



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 5 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community