Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Patinaj
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 4 Iun 2012, 21:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:

http://www.fascination-street.ro/2012/06/04/din-maramu-pana-in-ru-un-singur-pas-mai-fu/

Dincolo de cuvinte eu am „citit” o bucurie și mai mare... Faină povestea, mulțumim pentru impresii!
Chiar așa, la anul Sankt Petersburg? Smile Care ar fi argumentele?



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 5 Iun 2012, 12:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multam, Mircea!

Argumente? Oras imperial, trecut istoric, "Venetia Nordului"... Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Vin 22 Iun 2012, 13:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Ce ziceți de o comparație Plushenko (un Ronnie O'Sullivan ?) - Yagudin (un Stephen Hendry ?) Question ...


he he...chiar ca e buna comparatia....super talente acesti sportivi


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
valicretu
Vizitator





MesajTrimis: Joi 23 Aug 2012, 16:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un sport de fete.. Nimic mai mult. Imi place sa ma uit, dar cum spuneam.. la fete:D




Ultima modificare efectuată de către valicretu la Mar 11 Sep 2012, 21:10, modificat de 1 dată în total
Sus
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Mar 28 Aug 2012, 18:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Normal ca iti place sa te uiti ...la fete. Intradevar, pare un sport de fete, dar este si foarte greu in acelasi timp. Cred ca fetele care ajung la concursuri mondiale de patinaj, au 18/24 antrenament, zilnic.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
george93
Vizitator





MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie imi place sa patinez.. Ma mai uit cand vad pe la tv, insa foarte rar..


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Mar 25 Sep 2012, 10:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt pasionata de patinaj de mica...


Sus
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 25 Sep 2012, 12:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

marmota a scris:
eu sunt pasionata de patinaj de mica...


marmota a scris:
ce parere aveti de el? eu unu sunt mandru ca a reusit sa ajunga pana aici!



... interesant...



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 31 Dec 2012, 0:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa cum azi a fost difuzată pe Eurosport Gala de la Obertsdorf, mâine, 31 decembrie 2012, de la ora locală 11.30 va fi transmisă Gala de la Courchevel, "Les Etoiles de la Glisse".

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67692_487900554566618_1135978993_n.jpg

Printre invitați: Florent Amodio, Brian Joubert Applause , Surya Bonaly și Alexei Yagudin Majoreta

Iară subsemnata a fost azi la patinoar, unde s-a oprit bătrânește la fiecare 10 minute. O fi cum o fi senzația de alunecare pe gheață, dar aia pe care o ai când dai jos patinele nu se compară cu nimic! Laughing Mai ales că-s de alea închiriate, cu ghete stil clăpar, grele ca plumbul. Deh, până la Olimpiada de la Sochi mai e un pic. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 18 Ian 2014, 17:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Până începe semifinala lui Ronnie... Very Happy se uită cineva la Europenele de patinaj?

Extraordinar Javier Fernandez, al doilea titlu consecutiv.

Dar cât speram să prindă Joubert ultima grupă valorică și să se claseze în primii 5...În refuzul meu de a accepta că trece vremea, speram chiar la o medalie, că e ultimul din "vechea gardă" de acum 10 ani. Și-a ieșit pe 8, cu un program tehnic reușit și cu progres la componentele artistice.
Măcar era mulțumit. Și el, și Morozov.

Să vedem la Olimpiadă! Allez, Brian! Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2014, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kings on Ice 2014. La București.
7 octombrie.
https://www.facebook.com/events/551609034907792/

O să fiu acolo, pentru că aștept de mai mult de jumătate de an.
Plushenko, Lambiel, Joubert (mon amour francais aux patins Embarassed ), Edvin Marton și alții.

Plushenko s-a refăcut, pare-se, după teribila operație la coloană.
Și Joubert participă la varianta franceză a lui "Dansez pentru tine".

Dac-aveți poftă de-un pahar de vorbă, dați un PM. Pajaluistea!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 15 Dec 2014, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am nimerit zilele acestea pe patinaj,nu stiu ce si cum,doar ca era o pereche de canadieni imbracati in costume populare de-ale noastre si dansau superb!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pagina 8 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community