Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Patinaj
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2006, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
Aura a scris:
Ce a fost cu linia aia de pasi foarte rapizi pe Tosca Question Question Question Total nepotrivita!

Foarte frumoasă linia de pași ... ca la carte .... în această seară la ora 21:00 este finala la perechi dans ....


Interesanti dar nepotriviti cu muzica. Rolling Eyes
Mie mi-a placut si Brian Joubert. De-abia astept sa-i vad programul liber. Al lui Plushenko am inteles ca e cel de anul trecut.



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2006, 18:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:
Al lui Plushenko am inteles ca e cel de anul trecut.

...te asigur că-i superb ... mie una îmi place la nebunie ... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2006, 18:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

și apropo .. important este că patinatorul nostru Gheorghe Chipăr se află printre primii 6 cei mai buni patinatori din Europa....



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2006, 20:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari pentru patinatorul roman...shi pentru Plushenko Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 21 Ian 2006, 5:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Avand in vedere ca televizorul meu s-a blocat pe Eurosport, cu toate ca nu dau snooker asha cum trebuie Evil or Very Mad, am auzit o chestie interesanta astazi.
Cica domnul Joubert a afirmat cum ca in curand, anul viitor parca, or se retrage or trece la perechi.
Este destul de trist ce se intampla. Eu n-am nimic cu Plushy, dar... Ma intristeaza intr-o oarecare masura ca n-are poate cine sa-i fie un adversar cu adevarat cu pretentie de a-l invinge.
In cazul lui Joubert, cred ca tipul pana la urma chiar nu are what it takes. Cum ai putea oare sa te pui cu un tip pentru care faptul ca danseaza pe gheatza sau pe uscat e tot aia? Plushenko are un talent imens si pun pariu ca se si antreneaza pe masura lui... Si, da, eu cred ca he's almost perfect ca patinator. O singura chestie cred ca-i lipseste. Este un pic prea feminin. Imi asum riscul de a face acest comentariu.
Plushy e prea feminin, Joubert este prea tzeapan.
Boy, din punct de vedere al patinajului, mi-e dor de Elvis Stojko si de Philippe Candeloro (vorba Clarei in ceea ce-l priveste pe ultimul). Si chiar mi-ash dori sa-l invinga cineva pe Plushenco. Dar cum potzi invinge perfection? (Stiu, stiu, nu exista perfection, dar eu ma ambitzionez sa cred ca exista cel putzin "almost perfect" LaughingLaughing).
Acestea fiind zise, mai mentzionez doar ca acest post a fost total, absolut total, subiectiv.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 21 Ian 2006, 21:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... Plushy din nou campion european ... nu cred că se punea problema să nu fie .. dar .. totuși e CAMPION EUROPEAN Wink pravo Plshy ... bravo Jouber Bravo Lindeman



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 22 Ian 2006, 0:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Era de asteptat ca Plushenko va cistiga.Bravo lui! Razz A avut o evolutie perfecta.Si cred ca a fost singurul care nu a cazut.
Are un stil aparte,este un foarte bun saritor,un dansator,un balerin deosebit,iar muzica este mereu de nota 10.In plus este tare simpatic si are si niste ochisori asa albastri… Wink
Rusii au fost intotdeauna campioni la patinaj. Pacat ca in ultima vreme nu au mai multi patinatori in concurs. Crying or Very sad Eu ii urmaresc de multa vreme,inca de cind concura Victor Petrenko Smile -va mai aduceti aminte de el?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 22 Ian 2006, 0:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... așa e ... minunat este .... ador felu lui de a patina ... ... si imi place .. pirueta Bilman .. e singurul de la baiți care o poate face Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 23 Ian 2006, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi-a placut enorrm modul in care s-a prezentat la gala laureatzilor (ma refer la Plushenko) Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 23 Ian 2006, 17:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Mi-a placut enorrm modul in care s-a prezentat la gala laureatzilor (ma refer la Plushenko) Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing știam programul,la mai prezentat la o gală ... intradevăr are simțul umorului bine dezvoltat și asta ne-a demonstrat-o prin programu' lui ... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 24 Ian 2006, 15:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:

Laughing Laughing Laughing știam programul,la mai prezentat la o gală ... intradevăr are simțul umorului bine dezvoltat și asta ne-a demonstrat-o prin programu' lui ... Wink


And the body. Rolling Eyes Wink Wink Wink Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce ziceți de reușita lui Plushy de aseara .. si așecul lui Brian Jouber ??? aaaaaa da ... și reușita lui Sephan Lambiel...Evoluția lui Plushy ma lăsat .... tot nemișcată ..... ce'i frumos ... FRUMOS RAMÂNE ,.....

aaaa da.... și românul nostru Gheorghe Chiper ... a ieșit pe locul 14 ... un loc relativ bun pentru România ...având in vedere ... că nu a evoluat la adevărata lui valoare Crying or Very sad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 19:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intradevar-evgheni este cel mai bun patinator la ora actuala! Very Happy
Imi pare rau de brian! Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Evgheni mi s-a parut putin plictisit la programul liber. Oricum a fost de departe cel mai bun. Ce m-a deranjat pe mine a fost restul de podium. Programul lui Lambiel nu mi s-a parut deloc demn de locul 2..mult mai mult mi-a placut de Evan Lysacek. Si de Jeffrey Bottle ce sa mai zic..cred ca nici el nu se astepta sa ia ceva dupa ce a terminat programul. Dar nu mai vreau sa-mi amintesc ca iar imi fac nervi. Mad



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2006, 0:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:
Programul lui Lambiel nu mi s-a parut deloc demn de locul 2..mult mai mult mi-a placut de Evan Lysacek. Si de Jeffrey Bottle ce sa mai zic..cred ca nici el nu se astepta sa ia ceva dupa ce a terminat programul. Dar nu mai vreau sa-mi amintesc ca iar imi fac nervi. Mad


TOTAL DE ACORD !!! Evan Lysacek mi-a plăcut foarte mult. Programul lui mi s-a părut aproape la fel de bun ca cel al lui Plushenko.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 3 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community