Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Seria PTC - EPTC - APTC. Turneul final
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 22 Iun 2012, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un pic dezamăgit, Stephen a avut o ocazie bună să privească liniștit competițiile PTC. Cu 10 000 de puncte la Order of Merit nu ar mai fi avut emoții legate de participarea la PTC Grand Finals, unde ar fi frumos să încerce să-și apere titlul.
Asta este, trebuie să mai muncească. În clasament și cu 400 de puncte și fără, respectiv 2000 sau 1600 de puncte, tot pe acolo se situează. Într-adevăr Stuart avea nevoie mai mare de aceste puncte. Oricum cei doi, din câte știu eu, se înțeleg bine, deci nu cred că Stephen este chiar atât de supărat.
De săptămâna viitoare Wuxi, lets enjoy some snooker guys !!! 8)



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 18 Iul 2012, 7:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu ar trebui sa inceapa primul PTC din insula de astazi?

Nu vad nimic nici in program eurosport, nici la bookers.
Am incurcat eu data inceperii?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mie 18 Iul 2012, 7:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astazi incepe, dar din cate stiu eu, Eurosportul nu transmite etapele de APTC si PTC.



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
muresan_sergiu



Data înscrierii: 14/Iul/2012
Mesaje: 6

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 10:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vineri incep meciurile de pe tabloul principal sa ii zic asa "last 128"-eurosport nu transmite ptc-ul asta pare-se ca , dar au mai transmis ei ptc-uri .Oricum noi ne descurcam streamuri sunt destule .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muresan_sergiu Trimite mesaj privat
muresan_sergiu



Data înscrierii: 14/Iul/2012
Mesaje: 6

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 10:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

clara de unde ei programul pe ore al meciurilor PTC ca eu tot timpu ma chinui sa imi dau seama cand incep meciurile si am vazut ca tu le-ai pus dupa ora romaniei?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muresan_sergiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 10:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De pe site-ul oficial, Sergiu, dar nu merită prea mare bătaie de cap : orele sunt (dez)orientative fiindcă la asemenea turnee-mamut, nu ai cum urma un program strict, mai ales în condițiile în care se merge pe sistemul roll-off/roll-on.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 14:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Are noroc cu carul R.Evans...
...deoarece trecu cele doua tururi preliminare dupa victorii la zero in fata lui Ronnie Kralj si Jamie Gibson dar iata ca in primul tur il va intalni pe nimeni altul decat Jamie Cope!!!
Cred ca de data asta fu indrumata pe o linie cu parapet la capat!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 14:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu n-as zice ca a avut noroc prin castigarea a doua meciuri consecutive la zero, poate doar daca cei doi nu s-ar fi prezentat ar fi fost altceva.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 19 Iul 2012, 16:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Total de acord, Cosmin. Ar mai fi și alte lucruri de adăugat, dar nu toate glumițele & sarcasmele merită comentate. Ca să nu mai vorbesc de "eleganța" de a ironiza o doamnă care, aici, nici nu are cum căpăta drept la replică. Nu că i-ar păsa cât negru sub unghie de opinia respectivă. Evil or Very Mad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 20 Iul 2012, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o nedumerire .. si la voi "se agata" stream-urile live de pe siteurile de profil sau are ceva pc meu ?! Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 20 Iul 2012, 17:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă asta înseamnă unele mici poticneli și unele efecte de tip "fantomă", cam da. Laughing http://www.hahasport.com/c-11.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 21 Iul 2012, 15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Peter Ebdon și Rod Lawler au început best of 7-ul lor la ora (României) 13.25. În trei ore, au jucat patru frame-uri plus fo 20 puncte. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 21 Iul 2012, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mda Confused E deranjant subiectul cu pricina..pe mine deja ma dezgusta si epuizeaza total, nu se mai poate cu Ebdon ! Sincer acum, e atat de evident ca toooata lentoarea pe care o arata la masa de joc o face intentionat si nesportiv incat nu mai merita nici o secunda sau cuvant, cel putin din partea mea. Ramane un campion mondial care nu stie ca in viata totul are sens, un inceput si un sfarsit .. pentru Dumnezeu.

In paralel uitati-va la atitudinea lui Stephen Hendry , omul a fost,este si va fi iubit ca o adevarata legenda pentru ca a stiut cand si de ce sa se opreasca. Scotianul spre exemplu a dovedit suficienta inteligenta sportiva, a realizat ca nu poti mentine atentia asupra ta la infinit si s-a retras in glorie, asa cum ar trebuii sa se comporte orice sportiv de performanta la finalul carierei.



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 21 Iul 2012, 17:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aaaa, pe lângă Rod Lawler (ca să nu mai vorbesc de Rory McLeod), Peter Ebdon e un vitezist. Laughing Știu că-i scoate din sărite pe mulți fani, dar mi-ar părea foarte rău să-l văd retrăgându-se, poate chiar aș suferi cam la fel cum încă mai sufăr și acum când mă gândesc că n-o să-l mai văd niciodată pe Hendry concurând într-un turneu pro. Ebbo e o persoană foarte interesantă (aș zice chiar "o figură") – ne-ar lipsi. Din punctul meu de vedere (și o spun cu toată sinceritatea), nu sunt absolut deloc convinsă că-l putem suspecta de nesportivitate. Știu destul de multe împrejurări și evenimente din viața lui personală și profesională în care s-a comportat întotdeauna ca un om de mare caracter (trebuie să recunosc acest lucru chiar dacă n-am fost de acord cu unele dintre ideile sau opțiunile lui). Caracterul, principiile, felul lui de a fi nu prea "rimează" cu nesportivitatea. Confused



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 21 Iul 2012, 21:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mă uitam peste reluarea meciului Dott - Brecel și am văzut o figură cunoscută... pe lângă cea a lui Dott sau a lui Brecel; arbitru la masă - Alex Crișan.

A, și un break de 110 pt Luca, în 6 minute și 5 secunde



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Seria PTC - EPTC - APTC. Turneul final Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Următoare
Pagina 2 din 16

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community