Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ce zicetzi?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ce zicetzi de propunere?
Sunt de-acord
80%
 80%  [ 16 ]
Nu-s de-acord
5%
 5%  [ 1 ]
Nu ma intereseaza
15%
 15%  [ 3 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 3 Feb 2005, 15:45    Titlul subiectului: Ce zicetzi? Răspunde cu citat (quote)

Deci... Cold feva zise ca ar fi cool sa facem un (mini) campionat de biliard intre noi (presupun ca in special intre cei din bucharest -incluzandu-i si pe cei care trec accidental prin Bucharest sau pot veni in acea perioada-).
El zise ca acest campionat sa fie de 9 ball, eu una ash prefera sa fie de 8 ball.
In rest, deocamdata se va ocupa dumnealui de popularizarea acestei idei, dar eu vreu sa mentzionez ca n-am nimic impotriva si ca mi-ar placea mult ca acest lucru sa se intample... Oricum spuneam de multa vreme ca ar fi frumos sa ne intalnim sa vedem macar o finala a unui campionat de snooker si sa ne cunoastem putzin... De ce nu ne-am cunoashte pentru inceput asha?
Bine, in ceea ce priveste locul, data sh-asha mai departe, deocamdata va voi lasa pe voi si pe Cold sa propuneti chestiile astea.
Am sa atashez si un chestionar si am sa mai fac un topique si pentru alt chestionar.
Ash aprecia daca in urma raspunderii la chestionar in ceea ce priveste optziunea: Sunt de acord, atzi lasa si un mesaj, spunand care suntetzi pentru a ne face o idee generala despre cine ar participa.
Eu una ma inscriu.

Mrs. Hendry


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Feb 2005, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum a spus si Mrs. ea nu are timp foarte mult pentru a nota si pentru a organiza acest event dar voi incerca eu sa va comunic cate ceva ... In primul rand campionatul acesta va fi unul intre noi iar daca vretzi sa mai aduceti un prieten va rog . Totusi rog sda fie extrem de fair-play asa cum vedem si noi zi de zi la televizor ... deci anuntul este clasicul ROG SERIOZITATE , eu insumi am un prieten care joaca bine si il voi inscrie . In ceea ce priveste regulile voi trimite un link la care sa va uitati si voi incerca sa fac un file la mine pe care sa vi-l trimit pe mail la requestul vostru
In ceea ce priveste numarul jucatorilor acesta va fi unul definit in urmatoarele zile , poate chiar maine dupa ce ma voi consulta cu colega noastra Mrs. Hendry care impreuna cu mine se ocupa de acest event. Vor exista arbitrii care probabil ca vor fi cativa recrutati dintre voi , eu si Mrs. (Asta in cazul ca noi vom avea timp sa ajungem la meciuri)
Meciurile se vor juca dupa un program fix in timpul week-endurilor.
Meciurile vor fi disputate pe un sistem ales de mine si colega mea dar si voi veti avea un cuvant de spus in asta , deci aici astept nishte sugestii parerea mea este ca cel mai bun sistem va fi cel mai bun din 9 sau 11 , respectiv primul la 5 sau 6 !!
Sper sa va placa ideea , dar mai mult sa va faceti timp sa jucam !! Eu unul voi face un efort considerabil in acest sens avand in vedere ca sunt elev in clasa a VIII-a ...
Va astept cu sugestii , mesajele private sunt bine venite de asemenea raspunsurile vor fi aici iar eu voi fi diponibil in fiecare zi de la 2 - 6 si poate seara !!
In acest week-end daca cineva doreste sa joace alaturi de mine sunt available ...
FORTA IN TAC !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Feb 2005, 0:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SUNT DE ACORD. EXCELENTA IDEE ! Very Happy BRAVO CUI I-A VENIT IN MINTE ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 4 Feb 2005, 17:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Revin pentru a va anunta ca de astazi este disponibil pe un link al meu regulamentul viitorului nostru campionat !! http://www.billiardnews.ro



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War


Ultima modificare efectuată Cold_Fever la Joi 24 Feb 2005, 14:36, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 22:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca tota lumea este de acord oare de ce nu se poosteaza aici , vreau sa fie mai multa lume care sa vina cu propuneri si sa se exprime , as vrea sa realizez o lista cui cei interesti , deci daca sunte-ti pentru si vreti sa jucati postati aici sau imi dati mie un mesaj privat !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt interesat. Am si un prieten cu care joc de obicei si ar fi perfect daca ne-ati putea pune pe lista pe amandoi.

Pentru detaliile de care aveti nevoie dati un mesaj privat. Tin sa mentionez ca nu suntem extraordinari, dar ne dam silinta de fiecare data cand iesim la o bila sa jucam cat mai bine.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exclamation Fac un nou anuntz Exclamation

**** CEI CARE SUNT DE ACORD SI VOR SA JOACE SUNT RUGATZI SA IMI TRIMITA UN MESAJ PRIVAT SAU CEL PUTIN SA POSTEZE AICI PENTRU A VA CUNOASTE . CAMPIONATUL ASTA VA TREBUI ORGANIZAT SI TREBE SA STIU CATI SUNTEM SI VREAU PARERILE TUTOR CE SUNT DE ACORD ****



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 22 Feb 2005, 19:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

******************** Exclamation Exclamation LISTA JUCATORILOR Exclamation Exclamation ********************


Cold_Fever (Stiu si eu sa joc un efect doua si sa bag 3 bile)
Taz (Prietenul meu si un destul de bun jucator)
Mrs_Hendry (The seven times World Chamion and the record woman herself)
Tovarashu' lu' Mrs_Hendry ( Sa nu se inteleaga ca este prietenul ei , ea este casatorita , cu ... Stephen. Cica se pricepe tipu mai bine ca noi cei de sus toti)
Master_James ( Zice ca se straduieste cat poate si il cred , are valoare)
Tovarashu' lu' James (Si el la fel)
Clara White (Daca stie sa joace la fel de bine cum scrie si vorbeste ne bate pe toti)
Cosmin (Nou intrat , cred ca e bun si el , participarea conteaza nu victoria , bafta Cosmine)
Luiza_Hunter (Luiza imi pare bine , esti entuziasmata , sper sa faci nishte meciuri bune . Fortza-n tac !)

*** Cei interesatzi sa joace in campionatul nostru sunt rugatzi sa imi dea un m(esaj)p(rivat) sau macar sa posteze aici pentru afla cine sunt . Multumesc ! ***



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War


Ultima modificare efectuată Cold_Fever la Vin 25 Feb 2005, 22:18, modificat de 4 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2005, 19:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah bag si eu.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2005, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ideea...se baga si LuiziKa Laughing Laughing Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

****************************** ANUNTZ ******************************


ExclamationExclamationExclamation TURNEUL ESTE DESTINAT JUCATORILOR BUCURESTENI SAU CELOR CARE POT SA AJUNGA SA JOACE . TURNEUL SE TINE IN BUCURESTI INTR-UN CLUB ALES DE COMUN ACORD ExclamationExclamationExclamation



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War


Ultima modificare efectuată de către Cold_Fever la Vin 25 Feb 2005, 23:10, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 23:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti dai seama ca as veni si eu, daca nu ar fi 650 km intre Timisoara si Bucuresti! Laughing Oricum, sa imi povestiti si mie cum a fost! Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 25 Feb 2005, 23:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa fac tot posibulu` sa ajung... sa vad cum fac...



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 2 Mar 2005, 9:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Q: Cand se intampla? Cand dam drumu' la treaba?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 2 Mar 2005, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ah, ce m-as mai baga si eu, dar n-am pus niciodata mana pe un tac! Embarassed Embarassed Embarassed Dar niciodata nu este prea tarziu!

De spectatori si suporteri nu aveti nevoie?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community