Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ce zicetzi?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ce zicetzi de propunere?
Sunt de-acord
80%
 80%  [ 16 ]
Nu-s de-acord
5%
 5%  [ 1 ]
Nu ma intereseaza
15%
 15%  [ 3 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 4 Mar 2005, 19:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

************************************************ ANUNTZ ************************************************






*Campionatul se va desfasura in timpul scurtei vacantze scolare de 2 sapatmani incepand cu 18 Martie

*Sistemul de joc va fi stabilit de mine cu sugestiile voastre

*Regulamentul acestui capionat poate fi gasit pe urmatoarea adresa : http://www.billiardnews.ro - acolo in dreapta sunt regulamentele pt eight si nine ball , la fel ca cele de snooker pyramid sau carambol !

*Astept jucatori in continuare , cu cat mai multi cu atat mai bine

*Exclamation Exclamation Exclamation IMPORTANT Exclamation Exclamation Exclamation TAXA VA FI IMPUSA CACI MECIURILE VOR FI JUCATE INTR-UN CLUB ALES DE NOI , DE COMUN ACORD ! Aceasta va fi afisata cat de curand , dupa ce voi face niste calcule !

*La fel de bine venite sunt sugestii de cluburi ! Cel mai PRO club din Bucuresti este IDM Club ! Eu doresc acolo , si cred ca acolo se va juca !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 17:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. Mi-ar placea si va recomand sa jucam in IDM. Este tare placut si, din cate stiu eu, au cele mai bune mese available.

2. Jucam la modul: pierzatorul plateste masa sau dam mai mult si se dau si premii?

3. Se joaca 8-ball sau 9-ball? ...sau amandoua?

4. La ce ore se vor desfasura partidele si cine face rezervari?

Pun cam multe intrebari pentru unu' care "o sa si-o ia"... Oh, well... Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2005, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*** IDM este optiunea mea , si cred cea definitiva ...


*** TOATA LUMEA VA PLATI O SUMA , discutata saptamana asta dupa ce eu ma voi interesa de costuri !


*** Orele le vom discuta tot saptamana asta , si DA , EU FAC REZERVARI


*** Se va juca ce se va alege , dar este TIE , vom vedea , tot in cursul saptamanii curente



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

**************** INTREBARE ****************







*** SE DORESTE DISPUTAREA TURNEULUI IN SAPTAMANA VIITOARE SAU PESTE DOUA SAPTAMANI DE CATRE TOTI JUCATORII Question Exclamation ***



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie una mi-e indiferent... Numai sa ne anuntzi barem cu 3 zile inainte (sa apucam sa ne antrenam Twisted Evil Twisted Evil ).



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 25 Mar 2005, 22:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Duminica trebuie neaparat sa ne intalnim cu totii , toti jucatorii , trebuie discutate aspectele turenului . In mare urmatoarele hotarari . Se va juca MARTI MIERCURI JOI in club Texas (daca e nevoie si Vineri in functie de sistem) Suntem 7 jucatori ... Cred ca va fi un sistem liga la inceput fiecare cu fiecare din care vor promova 4 semifinalisti , se vor trage la sorti semifinalele si urmeaza finala mare si finala mica. Cred ca va fi cam 250.000 de jucator sorry dar nu poate iesi mai ieftin. SAMBATA ADICA MAINE voi comunica noi up-date-uri . PLS terbuie neaparat sa ne vedem cu toti Duminica !! Ne vom vedea intr-o cafenea ceva , numai sa fim toti sau cel putin 6 din cei 7 jucatori prezentzi . Vorbim maine cand voi face nijte variante si vom discuta pe forum mai larg. Iar Duminica se decide decizia finala impreuna. Vb maine !

Cold Fever



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 26 Mar 2005, 10:36    Titlul subiectului: Alo... Răspunde cu citat (quote)

Deci... Eu plec din Buc azi si revin luni. Cu mine va vetzi intalni telefonic. Very Happy In fine...
A picat cum nu se poate mai prost, din moment ce maine incepe si China. Apropo, am uitat sa zic... La asta te-ai gandit, Cold? Care e programul China? Sa putem vedea si noi meciurile, sa nu se suprapuna cu mini turneul? Very Happy
Vorbim... Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 27 Mar 2005, 14:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze fatza de toti cei ce vor sa joace si imi cer scuze pentru ca am fost foarte faorte ocupat si nu am putut face nimic . Cred ca va fi contramandata treaba pana in vara. Dar vreau sa nu plangem pana atunci vom strange mai multi jucatori. Poate vom fi 16 si va fi un turneu in adevaratul sens al cuvantului. IMI CER SCUZE SI IERTARE din nou si sper ca m-ati inteles. Vom vorbi in continuare . Pana atunci sa ne uitam la televizor si sa vedem ce se intampla la China !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 13 Ian 2006, 8:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt invidioasa....mi-ar placea shi eu sa joc...pacat de distanta Sad. Din Hunedoara nu exista nici o posibilitate sa ajung. Sad Chiar imi pare rau. Va urez insa de aici mult noroc , fortza-n tac shi may the best man or lady win. Wink Luck to you all. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 13 Ian 2006, 15:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Same wishes from here: Good luck to you all! May the best win!



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Vin 13 Ian 2006, 18:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu urez noroc tuturor participantilor si mai ales good potting and good white positioning:D.. Cel mai bun sa castige acest miniturneu:D



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 13 Ian 2006, 19:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O fi important să câștigi, dar eu vă urez doar atât : HAVE FUN ! 8) Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Vin 13 Ian 2006, 19:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

10x clara:)



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 15:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

duminica se organizeaza al doilea turneu de biliard in london club.Cine e interesat private message pls:)Formatul va fi bila 8 sau bila 9 cu simpla eliminare



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community