Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Mastersul de la Shanghai 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine are șanse mai mari la titlu ?
Judd Trump
61%
 61%  [ 11 ]
John Higgins
27%
 27%  [ 5 ]
Shaun Murphy
11%
 11%  [ 2 ]
Voturi totale : 18

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 13 Iul 2012, 17:23    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

La Shanghai, opt wildcarduri. Rămâne de văzut cine vor fi aleșii.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 22 Sep 2012, 10:54, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Dum 15 Iul 2012, 11:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand vom afla cine sunt alesii?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Dum 15 Iul 2012, 12:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana in septembrie vom afla cine sunt alesi.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 25 Iul 2012, 11:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.hahasport.com/v-4/2/80/v-428087.html
http://www.hahasport.com/v-4/2/80/v-428126.html

Pentru calificari.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 25 Iul 2012, 21:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se intamla ceva cu live stream-ul ?! La mine cel putin transmisiile sunt in reluare,incepand de azi de la sesiunea de 16.30 Confused Pe worldsnooker.com vezi ceva,iar pe likn-urile de stream e totul "live" dar in urma cu cateva minute bune, echivalentul a un frame , poate chiar 2 .. straniu.

P.S. Oricum .. tare rau imi pare pentru Luca Brecel, incepe sa-mi placa pustiu Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 25 Iul 2012, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, ai dreptate, am observat si eu. Streaming-ul e cu ceva minute (nici chiar un frame) in urma fata de livescoring-ul de pe worldsnooker.com . Deci, da... e un mic delay fata de adevaratul "live". Very Happy

Mda, si pe mine m-a dezamagit Luca. Pariasem pe el...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Martin
A super fan


Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 65

MesajTrimis: Vin 27 Iul 2012, 17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun meciul lui Steve Davis cu Higginson, din ce-am auzit. Imi pare rau ca n-am putut sa-l vad.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Martin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 27 Iul 2012, 18:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lui Steve îi merge jocul, e drept, dar are și parte de adversari care, atunci când îl văd intrând în boxă învăluit în palmaresu-i, devin mai lesne intimidabili. Nu și-a schimbat stilul : tacticizează, tacticizează, dar dacă-i iese bine o lovitură de distanță medie/lungă, clădește pe ea imediat. Ieri, Alfie Burden a spus, după meci, că de când e el n-a mai fost pus în atâtea snookere, iar azi, Andy Higginson a fost pur și simplu redus la inacțiune. La Shanghai, probabil că Steve va avea de jucat mai întâi cu un wilcardist, apoi, dacă dă Dumnezeu, cu Ricky Walden. Poate trece în optimi – e foarte popular în China, lumea de pe-acolo s-ar bucura pentru el. La fel și lumea de pe-aici. Wink Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 13:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun juniorul Lu. Acum sa nu faca cineva glume pe seama lui Fu , ca primeste amenda. Mark Allen stie cum e....

Mi-ar fi placut sa avem si un break maxim in ultimul joc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 13:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Prima sesiune și prima mare surpriză. Uimitor de bun puștiul Lu Haotian, la 14 ani și 10 luni să ți la respect un nume ca Marco..e ceva Wink



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023


Ultima modificare efectuată de către skorpyo la Lun 17 Sep 2012, 13:43, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 13:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Finally... Avem parte de ceva mai mult snooker la tv.

Azi dimineata n-am putut urmari nimic. Acum, grea alegere : Partida de la masa 1, cea care ma intereseaza, sau cea arbitrata de Zhu Ying... Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 13:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

skorpyo a scris:
Very Happy Prima sesiune și prima mare surpriză. Uimitor de bun puștiul Lu Haotian, la 14 ani și 10 luni să ți la respect un nume ca Marco..e ceva Wink


Campionul mondial U-21 pe anul 2012 Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=988 8). În finala aceea de acum nici două luni, l-a învins pe compatriotul său Zhu Yinghui, adversarul de azi al lui Steve Davis. (Care Zhu Yinghui este chinez. E drept că s-a născut în regiunea numită Inner Mongolia, dar regiunea respectivă aparține Chinei, doar că a primit această denumire la reforma administrativ-teritorială de după ultimul măcel mondial, fiindcă înainte, zona aceea nordică purta numele subregiunilor componente, adică Xingan, Suiyuan, Liaobei etc.)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 23:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A jucat excelent Lu Haotian, dar si Marco a ratat o bila rosie de-mi dadeam pumni in cap! Mai rau e ca si tata a vazut meciul si ma luat peste picior fara oprire cand baga pustiu bile frumoase Twisted Evil.
Ce sa zic, asta e Marco, la PTC joaca de rupe normele, apoi se raceste si iar o sa-si revina, cel putin eu sunt obisnuit desi nu-mi place si nici lui nu-i place. E surpriza dar e pe deplin meritata victoria lui Haotian, daca il bate pe Allen ar fi o si mai mare surpriza Very Happy.
As mai avea o remarca, desi e 99% subiectiva, din partea mea domnul comentator Marius Ancuta are o bulina neagra. Inteleg ca toata lumea tine cu outsiderii si cu cei mai slabi cotati dar nici chiar asa, la un moment dat m-am enervat si am dat pe mute. Sa nu uite ca la un meci se uita fani ai ambilor jucatori nu numai impartiali. Repet e o remarca personala nu vreau sa creez polemici si daca deranjeaza va rog sa o luati ca atare.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar 18 Sep 2012, 10:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cam ghinion pe Selby pana acu Very Happy



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 18 Sep 2012, 12:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am impresia că Mark nu ia cele mai bune hotărâri din punctul de vedere al sănătății : nu și-a rezolvat problemele de coloană și recurge la tot felul de "soluții" de moment fiindcă se teme să se opereze. Sincer, nu cred că va scăpa netăiat.

Vorbind tot de sănătate & hotărâri : luna asta, Peter a decis să nu pape decât crudități. Dacă o ține tot așa, curând o să se poată ascunde după tac ! Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Mastersul de la Shanghai 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community