Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Lista break-urilor 50+ (2016)

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Sezonul național
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: București

MesajTrimis: Mar 29 Mar 2016, 10:21    Titlul subiectului: Lista break-urilor 50+ (2016) Răspunde cu citat (quote)

Turnee FRS:

  1. 94 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a II-a, 27 februarie, semifinala: Daniel Bontea 2-5 Andrei Orzan
  2. 91 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a III-a, 19 martie, semifinala: Andrei Orzan 5-0 Mario Amza
  3. 89 Mihai Vladu (Tineret) Etapa a IV-a, 16 aprilie, sferturi: Mihai Vladu 3-1 Maxim Ene
  4. 87 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a VIII-a, 1 octombrie, sferturi: Andrei Orzan 4-1 Mario Amza
  5. 86 Paul Croitoru (Liga a II-a) Etapa a VII-a, 3 septembrie, optimi: Robert Tobă 0-3 Paul Croitoru
  6. 70 Andrei Orzan (Cupa București) 9 iulie, optimi: Andrei Orzan 3-0 Monica Manolache
  7. 70 Maxim Ene (Juniori) Etapa a V-a, 21 mai, sferturi: Maxim Ene 3-0 Matei Dascălu
  8. 69 Răzvan Bulboacă (Cupa României) 11-12 august, faza grupelor
  9. 69 Răzvan Bulboacă (Cupa României) 11-12 august, faza grupelor
  10. 68 Mihai Vladu (Cupa României) 13 august, optimi: Mihai Vladu 3-0 Islam Amjad
  11. 68 Ștefan Ilinca (Liga I) Etapa a VI-a, 11 iunie, semifinala: Andrei Orzan 5-4 Ștefan Ilinca
  12. 68 Andrei Orzan (Liga I) Etapa I, 17 ianuarie, finala: Mihai Vladu 1-6 Andrei Orzan
  13. 67 Mihai Vladu (Tineret) Etapa a VII-a, 11 septembrie, semifinale: Mihai Vladu 3-1 Eduard Riți
  14. 67 Răzvan Bulboacă (Cupa României) 11-12 august, faza grupelor
  15. 67 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a IV-a, 10 aprilie, finala: Andrei Orzan 6-1 Mihai Vladu
  16. 65 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a III-a, 20 martie, finala: Andrei Orzan 3-6 Mihai Vladu
  17. 65 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a II-a, 27 februarie, semifinala: Daniel Bontea 2-5 Andrei Orzan
  18. 64 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a X-a, 2 decembrie, optimi: Andrei Orzan 3-0 Cosmin Bîlă
  19. 64 Andrei Orzan (Cupa României) 13 august, sferturi: Andrei Orzan 4-1 Ștefan Posea
  20. 64 Andrei Orzan (Cupa României) 13 august, optimi: Andrei Orzan 3-2 Maxim Ene
  21. 64 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a V-a, 8 mai, finala: Andrei Orzan 6-5 Daniel Bontea
  22. 64 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a IV-a, 10 aprilie, finala: Andrei Orzan 6-1 Mihai Vladu
  23. 64 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a III-a, 20 martie, finala: Andrei Orzan 3-6 Mihai Vladu
  24. 63 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a VII-a, 4 septembrie, finala: Andrei Orzan 6-5 Mihai Vladu
  25. 62 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a VIII-a, 1 octombrie, semifinale: Daniel Bontea 1-5 Mihai Vladu
  26. 62 Andrei Orzan (Cupa României) 13 august, sferturi: Andrei Orzan 4-1 Ștefan Posea
  27. 61 Tudor Popescu (Tineret) Etapa a IX-a, 19 noiembrie, semifinala: Tudor Popescu 3-0 Maxim Ene
  28. 61 Matei Roșca (Cupa București - Juniori) 4 septembrie, finala: Mihai Vladu 1-3 Matei Roșca
  29. 60 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a IX-a, 5 noiembrie, semifinale: Andrei Orzan 5-1 Matei Roșca
  30. 59 Andrei Orzan (Cupa României) 14 august, finala: Andrei Orzan 3-1 Mihai Vladu
  31. 59 Andrei Orzan (Cupa României) 13 august, sferturi: Andrei Orzan 4-1 Ștefan Posea
  32. 59 Răzvan Bulboacă (Cupa României) 13 august, șaisprezecimi: Sebastian Mușat 0-3 Răzvan Bulboacă
  33. 59 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a III-a, 19 martie, sferturi: Valentin Militaru 2-4 Mihai Vladu
  34. 58 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a VIII-a, 2 octombrie, finala: Andrei Orzan 6-3 Mihai Vladu
  35. 57 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a X-a, 2 decembrie, optimi: Andrei Orzan 3-0 Cosmin Bîlă
  36. 56 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a VIII-a, 2 octombrie, finala: Andrei Orzan 6-3 Mihai Vladu
  37. 56 Matei Roșca (Cupa României) 13 august, sferturi: Matei Roșca 1-4 Răzvan Bulboacă
  38. 56 Mihai Vladu (Tineret) Etapa a III-a, 6 martie, finala: Mihai Vladu 4-2 Tudor Popescu
  39. 55 Paul Croitoru (Liga a II-a) Etapa a X-a, 4 decembrie, finala: Florentin Ciobanu 4-3 Paul Croitoru
  40. 54 Sebastian Mușat (Liga I) Etapa a X-a, 4 decembrie, finala: Sebastian Mușat 2-6 Mihai Vladu
  41. 54 Andrei Orzan (Liga I) Etapa I, 17 ianuarie, finala: Mihai Vladu 1-6 Andrei Orzan
  42. 53 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a X-a, 2 decembrie, optimi: Andrei Orzan 3-0 Cosmin Bîlă
  43. 53 Mihai Vladu (Tineret) Etapa a X-a, 3 decembrie, sferturi: Mihai Vladu 3-0 Călin Tudorache
  44. 52 Mihai Vladu (Liga I) Etapa a V-a, 7 mai, sferturi: Valentin Militaru 0-4 Mihai Vladu
  45. 52 Lorin Druță (Liga a II-a) Etapa a IV-a, 9 aprilie, sferturi: Răzvan Sdrobiș 1-3 Lorin Druță
  46. 52 Andrei Orzan (Liga I) Etapa a III-a, 20 martie, finala: Andrei Orzan 3-6 Mihai Vladu
  47. 51 Sebastian Mușat (Cupa României - Tineret) 16 iulie, optimi: Sebastian Mușat 3-0 Vlad Mesaroș
  48. 51 Mihai Vladu (Liga I) Etapa I, 16 ianuarie, semifinala: Mihai Vladu 5-3 Daniel Bontea
  49. 50 Radu Vilău (Cupa București) 9 iulie, optimi: Radu Vilău 3-0 Narcis Șofrone
  50. 50 Mihai Vladu (Tineret) Etapa a III-a, 11 iunie, sferturi: Mihai Vladu 3-1 Tudor Chițu



  1. Andrei Orzan 94, 91, 87, 68, 70, 67, 65, 64, 64, 64, 64, 63, 62, 60, 59, 59, 57, 56, 54, 53, 52
  2. Mihai Vladu 89, 68, 67, 65, 64, 64, 62, 59, 58, 56, 53, 52, 51, 50
  3. Paul Croitoru 86, 55
  4. Maxim Ene 70
  5. Răzvan Bulboacă 69, 69, 67, 59
  6. Ștefan Ilinca 68
  7. Tudor Popescu 61
  8. Matei Roșca 61, 56
  9. Sebastian Mușat 54, 51
  10. Lorin Druță 52
  11. Radu Vilău 50



Competiții internaționale

    1. 70 Andrei Orzan (Campionatul European U21 - Grupa J, 10 februarie: Andrei Orzan 3-1 Philipp Koch (Austria))
    2. 55 Tudor Popescu (Campionatul European U21 - Grupa R, 8 februarie: Eamon Ferris (Irlanda de Nord) 2-3 Tudor Popescu)
    3. 51 Mihai Vladu (Campionatul European U21 - Grupa E, 8 februarie: Mihai Vladu 3-1 Jasha Kiers (Olanda))
    4. 50 Mihai Vladu (Campionatul European U18 - Grupa K, 9 februarie: Mihai Vladu 3-1 Aaron Graham (Scoția))



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012


Ultima modificare efectuată MihaiMese la Joi 28 Apr 2016, 12:43, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Sezonul național Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community