Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Meciuri si rezultate
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Seria WST Pro 2021
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 9 Ian 2021, 1:28    Titlul subiectului: Meciuri si rezultate Răspunde cu citat (quote)




Acest turneu de clasament este nou, dar seamănă cu variantele din iunie și din septembrie-octombrie 2020 ale CLS. Sunt chemați la linia de start 128 de jucători și fondul total de premiere numără 420 500 de lire sterline. Din nenorocitele cauze deja cunoscute, competiția este găzduită de Marshall Arena a Stadionul din Milton Keynes.

Turneul are trei etape : prima etapă cuprinde meciurile celor 16 grupe inițiale a câte opt jucători. Campionul și vicecampionul fiecărei grupe se califică în etapa a doua. În această etapă a doua se întrec cei 32 de calificați din prima etapă, de data aceasta, împărțiți în alte 4 noi grupe a câte opt jucători. Primii doi din aceste patru grupe din etapa a doua își asigură loc în etapa a treia, adică etapa grupei finale. Campionul grupei finale este și campionul turneului.

Prima etapă se dispută în perioadele 18-25 ianuarie (Grupele 1-8) și 9-16 martie (Grupele 9-16). Urmează, imediat, etapa a doua, între 17 și 20 martie, iar a doua zi după încheierea acesteia, pe 21 martie, se joacă meciurile Grupei finale și se termină turneul.



FORMAT

Toate meciurile au același format scurt : best of 3. Jucătorii primesc câte 3 puncte pentru victoria de meci și câte 1 punct pentru un meci egal. Clasamentul în grupă se face în funcție de numărul de puncte, iar departajarea jucătorilor cu același punctaj depinde de diferența +/-, de rezultatul meciului direct și, în ultimă instanță, de valoarea celui mai mare break.



PREMII

Etapa 1 (a celor 16 grupe)
Campionul grupei : 4 000 de lire sterline
Ocupantul locului 2 : 3 000
Ocupantul locului 3 : 2 500
Ocupantul locului 4 : 2 000
Ocupantul locului 5 : 1 500
Ocupantul locului 6 : 1 000
Ocupantul locului 7 : 500
Ocupantul locului 8 : 0

Etapa a 2-a (a celor 4 grupe
Campionul grupei : 10 000 de lire sterline
Ocupantul locului 2 : 7 500
Ocupantul locului 3 : 5 000
Ocupantul locului 4 : 4 000
Ocupantul locului 5 : 3 000
Ocupantul locului 6 : 2 000
Ocupantul locului 7 : 1 500
Ocupantul locului 8 : 1 000

Etapa a 3-a (a grupei finale)
Campionul grupei și al turneului: 20 000 de lire sterline
Ocupantul locului 2 : 10 000
Ocupantul locului 3 : 7 500
Ocupantul locului 4 : 5 000
Ocupantul locului 5 : 4 000
Ocupantul locului 6 : 3 000
Ocupantul locului 7 : 2 000
Ocupantul locului 8 : 1 000
.




GRUPE





_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 17 Ian 2021, 1:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)





Grupa M
Joe Perry
Jak Jones
Xiao Guodong
Matthew Stevens
Allan Taylor
Daniel Wells
Rod Lawler
Haydon Pinhey
.






Luni, 18 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes




ETAPA 1


GRUPA M

Joe Perry 2–0 Haydon Pinhey
Xiao Guodong 2–0 Allan Taylor
Matthew Stevens 2–0 Rod Lawler
Daniel Wells 2–1 Jak Jones
Joe Perry (109) 2–0 Allan Taylor
Xiao Guodong 2–0 Rod Lawler
Matthew Stevens 2–0 Jak Jones
Daniel Wells 2–0 Haydon Pinhey
Joe Perry (135) 1–2 Rod Lawler
Xiao Guodong 2–0 Jak Jones
Matthew Stevens 2–0 Daniel Wells
Allan Taylor 2–0 Haydon Pinhey
Joe Perry 2–1 Jak Jones
Xiao Guodong 1–2 Daniel Wells
Matthew Stevens 2–0 Haydon Pinhey
Rod Lawler 0–2 (102) Allan Taylor
Joe Perry 2–1 Daniel Wells
Xiao Guodong 2–0 Matthew Stevens
Jak Jones 2–0 Allan Taylor
Rod Lawler 2–0 Haydon Pinhey
Joe Perry 2–1 Matthew Stevens
Xiao Guodong 2–0 Haydon Pinhey
Daniel Wells 2–0 Allan Taylor
Jak Jones (111) 2–1 Rod Lawler
Joe Perry 2–1 (126) Xiao Guodong
Matthew Stevens 1–2 (104) Allan Taylor
Daniel Wells 0–2 (140) Rod Lawler
Jak Jones 2–0 Haydon Pinhey



Breakuri 100(+)
140 Rod Lawler
135 Joe Perry
126 Xiao Guodong
111 Jak Jones
109 Joe Perry
104 Allan Taylor
102 Allan Taylor
.



Clasamentul Grupei M

Calificați în Etapa a 2-a
1 Joe Perry – 6 victorii, 1 înfrângere [13–6], 18 puncte
2 Xiao Guodong – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–4], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Matthew Stevens – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–6], 12 puncte
4 Daniel Wells – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
5 Jak Jones – 3 victorii, 3 înfrângeri [8–9], 9 puncte
6 Rod Lawler – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–9], 9 puncte
7 Allan Taylor – 3 victorii, 4 înfrângeri [6–9], 9 puncte
8 Haydon Pinhey – 0 victorii, 7 înfrângeri [0–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 19 Ian 2021, 0:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)





Grupa B
Kyren Wilson
Li Hang
Yuan Sijun
Sunny Akani
Pang Junxu
Fan Zhengyi
Kacper Filipiak
Dean Young
.





Marți, 19 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA B

Kyren Wilson 2–1 Fan Zhengyi
Li Hang (101) 2–1 Dean Young
Yuan Sijun (136) 2–1 Kacper Filipiak
Sunny Akani 2–1 Pang Junxu
Kyren Wilson (135) 2–0 Dean Young
Li Hang 1–2 (103) Kacper Filipiak
Yuan Sijun 1–2 Pang Junxu
Sunny Akani 2–0 Fan Zhengyi
Kyren Wilson (126) 2–0 Kacper Filipiak
Li Hang 1–2 Pang Junxu
Yuan Sijun 0–2 Sunny Akani
Dean Young 0–2 Fan Zhengyi
Kyren Wilson 2–0 Pang Junxu
Li Hang 0–2 Sunny Akani
Yuan Sijun 2–0 Fan Zhengyi
Kacper Filipiak 2–1 Dean Young
Kyren Wilson (101) 2–0 Sunny Akani
Li Hang 2–0 Yuan Sijun
Pang Junxu 2–0 Dean Young
Kacper Filipiak 1–2 Fan Zhengyi
Kyren Wilson (104) 1–2 Yuan Sijun
Li Hang 2–1 Fan Zhengyi
Sunny Akani 2–0 Dean Young
Pang Junxu 2–0 Kacper Filipiak
Kyren Wilson (113) 1–2 Li Hang
Yuan Sijun 2–0 Dean Young
Sunny Akani 0–2 Kacper Filipiak
Pang Junxu 2–0 Fan Zhengyi



Breakuri 100(+)
136 Yuan Sijun
135 Kyren Wilson
126 Kyren Wilson
113 Kyren Wilson
104 Kyren Wilson
103 Kacper Filipiak
101 Li Hang
101 Kyren Wilson
.



Clasamentul Grupei B

Calificați în Etapa a 2-a
1 Kyren Wilson – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–5], 15 puncte
2 Sunny Akani – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–5], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Pang Junxu – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–6], 15 puncte
4 Li Hang – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–9], 12 puncte
5 Yuan Sijun – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
6 Kacper Filipiak – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–10], 9 puncte
7 Fan Zhengyi – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–11], 6 puncte
8 Dean Young – 0 victorii, 7 înfrângeri [2–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 20 Ian 2021, 0:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa G
Gary Wilson
Lu Ning
Martin O'Donnell
Jamie O'Neill
Liam Highfield
Rory McLeod
Zhao Jianbo
John Astley
.




Miercuri, 20 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA G

Gary Wilson 0–2 John Astley
Lu Ning 2–1 Rory McLeod
Martin O'Donnell 2–1 Zhao Jianbo
Liam Highfield 0–2 Jamie O'Neill
Gary Wilson 1–2 Rory McLeod
Lu Ning 0–2 (107) Zhao Jianbo
Martin O'Donnell 2–0 Jamie O'Neill
Liam Highfield 2–0 John Astley
Gary Wilson 2–1 Zhao Jianbo
Lu Ning (105) 2–1 Jamie O'Neill
Martin O'Donnell (116) 2–0 Liam Highfield
Rory McLeod 1–2 John Astley
Gary Wilson (106) 2–1 Jamie O'Neill
Lu Ning 2–0 Liam Highfield
Martin O'Donnell 2–0 John Astley
Zhao Jianbo (101) 2–1 Rory McLeod
Gary Wilson (147) 1–2 Liam Highfield
Lu Ning (131) 2–0 Martin O'Donnell
Jamie O'Neill 2–1 Rory McLeod
Zhao Jianbo 0–2 John Astley
Gary Wilson 2–1 Martin O'Donnell
Liam Highfield 2–0 Rory McLeod
Jamie O'Neill 2–0 Zhao Jianbo
Lu Ning 2–0 John Astley
Gary Wilson 2–1 Lu Ning
Martin O'Donnell 2–0 Rory McLeod
Liam Highfield 2–1 Zhao Jianbo
Jamie O'Neill 2–0 John Astley



Breakuri 100(+)
147 Gary Wilson
131 Lu Ning
116 Martin O'Donnell
107 Zhao Jianbo
106 Gary Wilson
105 Lu Ning
101 Zhao Jianbo
.




Clasamentul Grupei G

Calificați în Etapa a 2-a
1 Martin O'Donnell – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–5], 15 puncte
2 Lu Ning – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–6], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Jamie O'Neill – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–7], 12 puncte
4 Liam Highfield – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–8], 12 puncte
5 Gary Wilson – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–10], 12 puncte
6 John Astley – 3 victorii, 4 înfrângeri [6–9], 9 puncte
7 Zhao Jianbo – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
8 Rory McLeod – 1 victorie, 6 înfrângeri [6–13], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 21 Ian 2021, 0:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa C
Stuart Bingham
Scott Donaldson
Sam Craigie
Chris Wakelin
Jamie Clarke
Ashley Carty
Billy Joe Castle
Jamie Curtis-Barrett
.



Joi, 21 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA C

Stuart Bingham 2–0 Jamie Curtis-Barrett
Scott Donaldson 2–1 Billy Joe Castle
Sam Craigie (112) 2–0 Ashley Carty
Chris Wakelin 1–2 Jamie Clarke
Stuart Bingham 2–0 Billy Joe Castle
Scott Donaldson 0–2 Ashley Carty
Sam Craigie 2–0 Jamie Clarke
Chris Wakelin 2–1 Jamie Curtis-Barrett
Stuart Bingham 2–0 Ashley Carty
Scott Donaldson 1–2 Jamie Clarke
Sam Craigie 2–1 (101) Chris Wakelin
Billy Joe Castle 2–1 Jamie Curtis-Barrett
Stuart Bingham (134, 124) 2–0 Jamie Clarke
Scott Donaldson 0–2 Chris Wakelin
Sam Craigie 2–0 Jamie Curtis-Barrett
Ashley Carty 0–2 Billy Joe Castle
Stuart Bingham 2–0 Chris Wakelin
Scott Donaldson 2–0 Sam Craigie
Jamie Clarke (105) 2–0 Billy Joe Castle
Ashley Carty 2–1 Jamie Curtis-Barrett
Stuart Bingham 2–0 Sam Craigie
Scott Donaldson 2–0 Jamie Curtis-Barrett
Chris Wakelin (113) 2–1 Billy Joe Castle
Jamie Clarke 1–2 Ashley Carty
Stuart Bingham 2–0 Scott Donaldson
Sam Craigie 2–0 Billy Joe Castle
Chris Wakelin 2–1 Ashley Carty
Jamie Clarke 2–0 Jamie Curtis-Barrett



Breakuri 100(+)
134 Stuart Bingham
124 Stuart Bingham
113 Chris Wakelin
112 Sam Craigie
105 Jamie Clarke
101 Chris Wakelin
.




Clasamentul Grupei C

Calificați în Etapa a 2-a
1 Stuart Bingham – 7 victorii, 0 înfrângeri [14–0], 21 puncte
2 Sam Craigie – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–5], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Jamie Clarke – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
4 Chris Wakelin – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–9], 12 puncte
5 Scott Donaldson – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–9], 9 puncte
6 Ashley Carty – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
7 Billy Joe Castle – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–11], 6 puncte
8 Jamie Curtis-Barrett – 0 victorii, 7 înfrângeri [3–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 22 Ian 2021, 0:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa K
Anthony McGill
Zhao Xintong
Mark King
Dominic Dale
Andy Hicks
Si Jiahui
Peter Devlin
Lee Walker
.




Vineri, 22 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA K

Anthony McGill (112, 115) 2–1 Lee Walker
Zhao Xintong 1–2 Peter Devlin
Mark King 0–2 Si Jiahui
Dominic Dale 2–1 Andy Hicks
Anthony McGill 0–2 Peter Devlin
Zhao Xintong (101) 2–0 Si Jiahui
Mark King 0–2 Andy Hicks
Dominic Dale 2–0 Lee Walker
Anthony McGill 0–2 Si Jiahui
Zhao Xintong (143) 1–2 Andy Hicks
Mark King 2–1 Dominic Dale
Peter Devlin 1–2 Lee Walker
Anthony McGill (136) 2–0 Andy Hicks
Zhao Xintong (133, 105) 2–0 Dominic Dale
Mark King 2–0 Lee Walker
Si Jiahui 2–0 Peter Devlin
Anthony McGill 2–1 Dominic Dale
Zhao Xintong 2–0 Mark King
Andy Hicks 2–0 Peter Devlin
Si Jiahui 0–2 Lee Walker
Anthony McGill 1–2 Mark King
Zhao Xintong (100) 2–1 Lee Walker
Dominic Dale 2–0 Peter Devlin
Andy Hicks 2–1 Si Jiahui
Anthony McGill 0–2 Zhao Xintong
Mark King 0–2 Peter Devlin
Dominic Dale 2–1 Si Jiahui
Andy Hicks 1–2 Lee Walker



Breakuri 100(+)
143 Zhao Xintong
136 Anthony McGill
133 Zhao Xintong
115 Anthony McGill
112 Anthony McGill
105 Zhao Xintong
101 Zhao Xintong
100 Zhao Xintong
.



Clasamentul Grupei K

Calificați în Etapa a 2-a
1 Zhao Xintong – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–5], 15 puncte
2 Dominic Dale – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–8], 12 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Andy Hicks – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–8], 12 puncte
4 Si Jiahui – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–8], 9 puncte
5 Peter Devlin – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–9], 9 puncte
6 Lee Walker – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–10], 9 puncte
7 Anthony McGill – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
8 Mark King – 3 victorii, 4 înfrângeri [6–10], 9 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 23 Ian 2021, 0:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa A
Shaun Murphy
Michael Holt
Alan McManus
Louis Heathcote
Xu Si
Ken Doherty
Fraser Patrick
Brian Ochoiski
.




Sâmbătă, 23 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA A

Shaun Murphy 2–0 Brian Ochoiski
Michael Holt (107) 2–0 Fraser Patrick
Alan McManus 2–0 Ken Doherty
Louis Heathcote 2–1 Xu Si
Shaun Murphy 2–1 Fraser Patrick
Michael Holt 1–2 Ken Doherty
Alan McManus (111) 2–0 Xu Si
Louis Heathcote 2–1 Brian Ochoiski
Shaun Murphy (121) 2–1 Ken Doherty
Michael Holt 0–2 (107) Xu Si
Alan McManus 0–2 Louis Heathcote
Fraser Patrick 0–2 Brian Ochoiski
Shaun Murphy 2–1 Xu Si
Michael Holt 2–1 Louis Heathcote
Alan McManus 2–0 Brian Ochoiski
Ken Doherty 2–0 Fraser Patrick
Shaun Murphy (104, 106) 2–1 Louis Heathcote
Michael Holt 1–2 Alan McManus
Xu Si 2–1 Fraser Patrick
Ken Doherty 1–2 (110) Brian Ochoiski
Shaun Murphy 2–1 Alan McManus
Michael Holt (105) 2–1 Brian Ochoiski
Louis Heathcote 2–1 Fraser Patrick
Xu Si 2–0 Ken Doherty
Shaun Murphy 2–0 Michael Holt
Alan McManus 2–1 Fraser Patrick
Louis Heathcote (113) 2–0 Ken Doherty
Xu Si 2–0 Brian Ochoiski



Breakuri 100(+)
121 Shaun Murphy
113 Louis Heathcote
111 Alan McManus
110 Brian Ochoiski
107 Michael Holt
107 Xu Si
106 Shaun Murphy
105 Michael Holt
104 Shaun Murphy
.



Clasamentul Grupei A

Calificați în Etapa a 2-a
1 Shaun Murphy – 7 victorii, 0 înfrângeri [14–5], 21 puncte
2 Louis Heathcote – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–7], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Alan McManus – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–6], 15 puncte
4 Xu Si – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–7], 12 puncte
5 Michael Holt – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–10], 9 puncte
6 Brian Ochoiski – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–11], 6 puncte
7 Ken Doherty – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–11], 6 puncte
8 Fraser Patrick – 0 victorii, 7 înfrângeri [4–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 24 Ian 2021, 1:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa L
Thepchaiya Un-Nooh
Zhou Yuelong
Anthony Hamilton
Luo Honghao
Mitchell Mann
Lei Peifan
Ashley Hugill
Leo Fernandez
.




Duminică, 24 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA L

Thepchaiya Un-Nooh 2–0 Leo Fernandez
Zhou Yuelong (136) 2–0 Ashley Hugill
Anthony Hamilton 2–1 Lei Peifan
Luo Honghao 2–1 Mitchell Mann
Thepchaiya Un-Nooh 2–0 Ashley Hugill
Zhou Yuelong 2–0 Lei Peifan
Anthony Hamilton 2–1 Mitchell Mann
Luo Honghao 2–1 Leo Fernandez
Thepchaiya Un-Nooh 0–2 Lei Peifan
Zhou Yuelong 0–2 (138) Mitchell Mann
Anthony Hamilton 0–2 Luo Honghao
Ashley Hugill 1–2 Leo Fernandez
Thepchaiya Un-Nooh 1–2 Mitchell Mann
Zhou Yuelong 0–2 Luo Honghao
Anthony Hamilton 0–2 Leo Fernandez
Lei Peifan 2–1 Ashley Hugill
Thepchaiya Un-Nooh 1–2 Luo Honghao
Zhou Yuelong 2–1 (136) Anthony Hamilton
Mitchell Mann 0–2 Ashley Hugill
Lei Peifan 2–1 Leo Fernandez
Thepchaiya Un-Nooh 0–2 Anthony Hamilton
Zhou Yuelong (111) 2–0 Leo Fernandez
Luo Honghao 0–2 (133) Ashley Hugill
Mitchell Mann 2–0 Lei Peifan
Thepchaiya Un-Nooh 0–2 (134) Zhou Yuelong
Anthony Hamilton 0–2 Ashley Hugill
Luo Honghao 2–0 Lei Peifan
Mitchell Mann 1–2 Leo Fernandez



Breakuri 100(+)
138 Mitchell Mann
136 Zhou Yuelong
136 Anthony Hamilton
134 Zhou Yuelong
133 Ashley Hugill
111 Zhou Yuelong
.



Clasamentul Grupei L

Calificați în Etapa a 2-a
1 Luo Honghao – 6 victorii, 1 înfrângere [12–5], 18 puncte
2 Zhou Yuelong – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–5], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Ashley Hugill – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–8], 9 puncte
4 Mitchell Mann – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–9], 9 puncte
5 Leo Fernandez – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–10], 9 puncte
6 Anthony Hamilton – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
7 Lei Peifan – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
8 Thepchaiya Un-Nooh – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–10], 6 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2021, 1:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa N
Jack Lisowski
Graeme Dott
Luca Brecel
Andrew Higginson
Jackson Page
Brandon Sargeant
Zak Surety
Michael White
.




Luni, 25 ianuarie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA N

Jack Lisowski 2–1 Michael White
Graeme Dott 0–2 Zak Surety
Luca Brecel 1–2 Brandon Sargeant
Andrew Higginson 1–2 Jackson Page
Jack Lisowski 0–2 Zak Surety
Graeme Dott 0–2 Brandon Sargeant
Luca Brecel 2–1 Jackson Page
Andrew Higginson 2–1 Michael White
Jack Lisowski 2–1 Brandon Sargeant
Graeme Dott 0–2 Jackson Page
Luca Brecel (120) 1–2 Andrew Higginson
Zak Surety 2–1 Michael White
Jack Lisowski 2–1 Jackson Page
Graeme Dott 0–2 (101) Andrew Higginson
Luca Brecel 2–1 Michael White
Brandon Sargeant 1–2 Zak Surety
Jack Lisowski 2–0 Andrew Higginson
Graeme Dott 1–2 Luca Brecel
Jackson Page 2–1 Zak Surety
Brandon Sargeant 0–2 Michael White
Jack Lisowski (103) 1–2 Luca Brecel
Graeme Dott 0–2 Michael White
Andrew Higginson 2–1 Zak Surety
Jackson Page (122) 2–1 Brandon Sargeant
Jack Lisowski (106) 2–0 Graeme Dott
Luca Brecel 2–0 Zak Surety
Andrew Higginson 2–0 Brandon Sargeant
Jackson Page 1–2 Michael White



Breakuri 100(+)
122 Jackson Page
120 Luca Brecel
106 Jack Lisowski
103 Jack Lisowski
101 Andrew Higginson
.




Clasamentul Grupei N

Calificați în Etapa a 2-a
1 Jack Lisowski – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–7]*, 15 puncte
2 Luca Brecel – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–8]*, 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Andrew Higginson – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–7]*, 15 puncte
4 Jackson Page – 4 victorii, 3 înfrângeri [11–9], 12 puncte
5 Zak Surety – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–8], 12 puncte
6 Michael White – 3 victorii, 4 înfrângeri [10–9], 9 puncte
7 Brandon Sargeant – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
8 Graeme Dott – 0 victorii, 7 înfrângeri [1–14], 0 puncte
.



* Din cauza identității de punctaj și diferență +/- între primii trei din fruntea clasamentului grupei și prin faptul că rezultatele meciurilor directe nu clarificau situația, s-a recurs la analizarea diferenței +/- numai în cele trei meciuri pe care cei trei le-au disputat între ei. În aceste trei meciuri, Lisowski a câștigat 3 frame-uri și a pierdut 2; Brecel a câștigat 3 și a pierdut tot 3, iar Higginson a câștigat 2 și a pierdut 3.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 8 Mar 2021, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa J
David Gilbert
Martin Gould
Elliot Slessor
Ian Burns
James Cahill
Peter Lines
Oliver Lines
Iulian Boiko
.




Marți, 9 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA J

David Gilbert 2–1 Iulian Boiko
Martin Gould 1–2 Oliver Lines
Elliot Slessor (140) 2–1 Peter Lines
Ian Burns 1–2 James Cahill
David Gilbert 1–2 Oliver Lines
Martin Gould 1–2 Peter Lines
Elliot Slessor 1–2 James Cahill
Ian Burns 0–2 Iulian Boiko
David Gilbert (102) 2–0 Peter Lines
Martin Gould 0–2 James Cahill
Elliot Slessor 2–1 Ian Burns
Oliver Lines (120) 2–0 Iulian Boiko
David Gilbert 1–2 James Cahill
Martin Gould 0–2 Ian Burns
Elliot Slessor 2–1 Iulian Boiko
Peter Lines 0–2 Oliver Lines
David Gilbert 0–2 Ian Burns
Martin Gould 0–2 Elliot Slessor
James Cahill 0–2 Oliver Lines
Peter Lines 2–0 Iulian Boiko
David Gilbert 2–0 Elliot Slessor
Martin Gould 2–0 Iulian Boiko
Ian Burns 2–0 Oliver Lines
James Cahill 2–1 Peter Lines
David Gilbert 2–1 Martin Gould
Elliot Slessor 0–2 Oliver Lines
Ian Burns 2–1 Peter Lines
James Cahill 2–1 Iulian Boiko



Breakuri 100(+)
140 Elliot Slessor
120 Oliver Lines
102 David Gilbert
.



Clasamentul Grupei J

Calificați în Etapa a 2-a
1 Oliver Lines – 6 victorii, 1 înfrângere [12–4], 18 puncte
2 James Cahill – 6 victorii, 1 înfrângere [12–7], 18 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Ian Burns – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–7], 12 puncte
4 David Gilbert – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–8], 12 puncte
5 Elliot Slessor – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–9], 12 puncte
6 Peter Lines – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
7 Martin Gould – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–12], 3 puncte
8 Iulian Boiko – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–12], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 10 Mar 2021, 0:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa H
Hamim Hussain
Ali Carter
Mark Davis
Tian Pengfei
Chang Bingyu
Simon Lichtenberg
Dylan Emery
Kuldesh Johal
.




Miercuri, 10 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA H


Hamim Hussain 0–2 Kuldesh Johal
Ali Carter (141) 2–0 Dylan Emery
Mark Davis 2–0 Simon Lichtenberg
Tian Pengfei 1–2 Chang Bingyu
Hamim Hussain 1–2 Dylan Emery
Ali Carter (135) 2–0 Simon Lichtenberg
Mark Davis 2–0 Chang Bingyu
Tian Pengfei 2–1 Kuldesh Johal
Hamim Hussain 0–2 Simon Lichtenberg
Ali Carter (101) 2–0 Chang Bingyu
Mark Davis 0–2 (126) Tian Pengfei
Dylan Emery 2–1 Kuldesh Johal
Hamim Hussain 1–2 Chang Bingyu
Ali Carter 2–0 Tian Pengfei
Mark Davis 0–2 Kuldesh Johal
Simon Lichtenberg 2–1 Dylan Emery
Hamim Hussain 0–2 Tian Pengfei
Ali Carter 0–2 Mark Davis
Chang Bingyu 2–1 Dylan Emery
Simon Lichtenberg 2–0 Kuldesh Johal
Hamim Hussain 0–2 Mark Davis
Ali Carter (103) 2–0 Kuldesh Johal
Tian Pengfei 1–2 (106) Dylan Emery
Chang Bingyu 1–2 (100) Simon Lichtenberg
Hamim Hussain 1–2 Ali Carter
Mark Davis 2–0 Dylan Emery
Tian Pengfei 0–2 Simon Lichtenberg
Chang Bingyu 2–0 Kuldesh Johal



Breakuri 100(+)
141 Ali Carter
135 Ali Carter
126 Tian Pengfei
106 Dylan Emery
103 Ali Carter
101 Ali Carter
100 Simon Lichtenberg
.




Clasamentul Grupei J

Calificați în Etapa a 2-a
1 Ali Carter – 6 victorii, 1 înfrângere [12–3], 18 puncte
2 Mark Davis – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–4], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Simon Lichtenberg – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–6], 15 puncte
4 Chang Bingyu – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–9], 12 puncte
5 Tian Pengfei – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–9], 9 puncte
6 Dylan Emery – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–11], 9 puncte
7 Kuldesh Johal – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–10], 6 puncte
8 Hamim Hussain – 0 victorii, 7 înfrângeri [3–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 11 Mar 2021, 0:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa F
Ben Woollaston
Noppon Saengkham
David Grace
Igor Figueiredo
Jordan Brown
Riley Parsons
Fergal O'Brien
Robbie McGuigan
.




Joi, 11 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1


GRUPA F


Robbie McGuigan 0–2 (133, 113) Fergal O'Brien
Ben Woollaston 2–0 Riley Parsons
Noppon Saengkham 2–0 Jordan Brown
David Grace 0–2 Igor Figueiredo
Robbie McGuigan 0–2 Riley Parsons
Ben Woollaston 2–0 Jordan Brown
Noppon Saengkham 2–0 Igor Figueiredo
David Grace 2–1 Fergal O'Brien
Robbie McGuigan 0–2 Jordan Brown
Ben Woollaston 1–2 Igor Figueiredo
Noppon Saengkham 2–1 David Grace
Riley Parsons 2–1 Fergal O'Brien
Robbie McGuigan 0–2 (119) Igor Figueiredo
Ben Woollaston 2–0 David Grace
Noppon Saengkham 1–2 (134) Fergal O'Brien
Jordan Brown 2–0 Riley Parsons
Robbie McGuigan 2–0 David Grace
Ben Woollaston (135) 2–0 Noppon Saengkham
Igor Figueiredo 1–2 Riley Parsons
Jordan Brown 1–2 (117) Fergal O'Brien
Robbie McGuigan 1–2 Noppon Saengkham
Ben Woollaston 1–2 Fergal O'Brien
David Grace 2–1 Riley Parsons
Igor Figueiredo (100) 2–1 (105) Jordan Brown
Robbie McGuigan 1–2 Ben Woollaston
Noppon Saengkham (111) 1–2 (100) Riley Parsons
David Grace 0–2 Jordan Brown
Igor Figueiredo 0–2 Fergal O'Brien



Breakuri 100(+)
135 Ben Woollaston
134 Fergal O'Brien
133 Fergal O'Brien
119 Igor Figueiredo
117 Fergal O'Brien
113 Fergal O'Brien
111 Noppon Saengkham
105 Jordan Brown
100 Igor Figueiredo
100 Riley Parsons
.




Clasamentul Grupei F

Calificați în Etapa a 2-a
1 Ben Woollaston – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–5], 15 puncte
2 Fergal O'Brien – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–7], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Noppon Saengkham – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–8], 12 puncte
4 Igor Figueiredo – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
5 Riley Parsons – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–9], 12 puncte
6 Jordan Brown – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–8], 9 puncte
7 David Grace – 2 victorii, 5 înfrângeri [5–12], 6 puncte
8 Robbie McGuigan – 1 victorie, 6 înfrângeri [4–12], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 12 Mar 2021, 1:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa D
Barry Hawkins
Ricky Walden
Jimmy Robertson
Alexander Ursenbacher
Gerard Greene
Duane Jones
Farakh Ajaib
Paul Davison
.




Vineri, 12 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1



GRUPA D


Barry Hawkins 2–0 Paul Davison
Ricky Walden 2–1 Farakh Ajaib
Jimmy Robertson (101) 2–0 Duane Jones
Alexander Ursenbacher (108) 2–1 Gerard Greene
Barry Hawkins 2–0 Farakh Ajaib
Ricky Walden 2–1 Duane Jones
Jimmy Robertson 0–2 Gerard Greene
Alexander Ursenbacher (117, 100) 2–0 Paul Davison
Barry Hawkins 2–0 Duane Jones
Ricky Walden 2–0 Gerard Greene
Jimmy Robertson 2–0 Alexander Ursenbacher
Farakh Ajaib 2–1 Paul Davison
Barry Hawkins (105) 2–1 Gerard Greene
Ricky Walden 2–1 Alexander Ursenbacher
Jimmy Robertson (100) 1–2 Paul Davison
Duane Jones 1–2 Farakh Ajaib
Barry Hawkins 2–1 Alexander Ursenbacher
Ricky Walden 2–1 Jimmy Robertson
Gerard Greene 2–1 Farakh Ajaib
Duane Jones 2–0 Paul Davison
Barry Hawkins 0–2 (143) Jimmy Robertson
Ricky Walden 2–0 Paul Davison
Alexander Ursenbacher (132) 2–0 Farakh Ajaib
Gerard Greene 2–1 Duane Jones
Barry Hawkins 2–1 (129) Ricky Walden
Jimmy Robertson 2–0 Farakh Ajaib
Alexander Ursenbacher 0–2 Duane Jones
Gerard Greene 1–2 (134) Paul Davison



Breakuri 100(+)
143 Jimmy Robertson
134 Paul Davison
132 Alexander Ursenbacher
129 Ricky Walden
117 Alexander Ursenbacher
108 Alexander Ursenbacher
105 Barry Hawkins
101 Jimmy Robertson
100 Jimmy Robertson
100 Alexander Ursenbacher
.




Clasamentul Grupei D

Calificați în Etapa a 2-a
1 Barry Hawkins – 6 victorii, 1 înfrângere [12–5], 18 puncte
2 Ricky Walden – 6 victorii, 1 înfrângere [13–6], 18 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Jimmy Robertson – 4 victorii, 3 înfrângeri [10–6], 12 puncte
4 Gerard Greene – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–10], 9 puncte
5 Alexander Ursenbacher – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–9], 9 puncte
6 Duane Jones – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–10], 6 puncte
7 Farakh Ajaib – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–12], 6 puncte
8 Paul Davison – 2 victorii, 5 înfrângeri [5–12], 6 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Mar 2021, 1:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa P
Mark Williams
Robert Milkins
Nigel Bond
Robbie Williams
Gao Yang
Oliver Brown
Alex Clenshaw
Florian Nüßle
.




Sâmbătă, 13 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1



GRUPA P


Mark Williams 2–0 Oliver Brown
Alex Clenshaw 0–2 (127) Florian Nüßle
Robert Milkins (142) 2–1 Gao Yang
Nigel Bond 2–1 Robbie Williams
Mark Williams 2–0 Florian Nüßle
Alex Clenshaw 1–2 Gao Yang
Robert Milkins 2–0 Robbie Williams
Nigel Bond 1–2 Oliver Brown
Mark Williams (108) 2–0 Gao Yang
Alex Clenshaw 1–2 Robbie Williams
Robert Milkins 0–2 Nigel Bond
Florian Nüßle 0–2 Oliver Brown
Mark Williams (102) 2–0 Robbie Williams
Alex Clenshaw 2–0 Nigel Bond
Robert Milkins 2–0 Oliver Brown
Gao Yang 2–1 Florian Nüßle
Mark Williams 2–0 Nigel Bond
Alex Clenshaw 0–2 Robert Milkins
Robbie Williams 2–1 Florian Nüßle
Gao Yang 0–2 Oliver Brown
Mark Williams 0–2 Robert Milkins
Alex Clenshaw 1–2 Oliver Brown
Nigel Bond 2–0 Florian Nüßle
Robbie Williams 2–0 Gao Yang
Mark Williams 2–0 Alex Clenshaw
Robert Milkins (115) 2–0 Florian Nüßle
Nigel Bond (122) 2–0 Gao Yang
Robbie Williams 2–0 Oliver Brown



Breakuri 100(+)
142 Robert Milkins
127 Florian Nüßle
122 Nigel Bond
115 Robert Milkins
108 Mark Williams
102 Mark Williams
.



Clasamentul Grupei P

Calificați în Etapa a 2-a
1 Mark Williams – 6 victorii, 1 înfrângere [12–2], 18 puncte
2 Robert Milkins – 6 victorii, 1 înfrângere [12–3], 18 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Nigel Bond – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–7], 12 puncte
4 Robbie Williams – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
5 Oliver Brown – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–8], 12 puncte
6 Gao Yang – 2 victorii, 5 înfrângeri [5–12], 6 puncte
7 Alex Clenshaw – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–12], 3 puncte
8 Florian Nüßle – 1 victorie, 6 înfrângeri [4–12], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17825
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Mar 2021, 23:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa E
Mark Selby
Matthew Selt
Joe O'Connor
Stuart Carrington
Eden Sharav
Soheil Vahedi
Lukas Kleckers
Daniel Womersley
.




Duminică, 14 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1



GRUPA E


Mark Selby 2–0 Daniel Womersley
Matthew Selt 1–2 Lukas Kleckers
Joe O'Connor 0–2 Soheil Vahedi
Stuart Carrington (120) 2–0 Eden Sharav
Mark Selby 2–1 Lukas Kleckers
Matthew Selt 1–2 Soheil Vahedi
Joe O'Connor 0–2 Eden Sharav
Stuart Carrington 2–0 Daniel Womersley
Mark Selby 0–2 Soheil Vahedi
Matthew Selt 2–0 Eden Sharav
Joe O'Connor 0–2 Stuart Carrington
Lukas Kleckers 2–0 Daniel Womersley
Mark Selby 2–0 Eden Sharav
Matthew Selt 2–1 Stuart Carrington
Joe O'Connor 2–0 Daniel Womersley
Soheil Vahedi 2–1 Lukas Kleckers
Mark Selby (140) 2–0 Stuart Carrington
Matthew Selt 2–0 Joe O'Connor
Eden Sharav 2–0 Lukas Kleckers
Soheil Vahedi 1–2 Daniel Womersley
Mark Selby (116) 2–0 Joe O'Connor
Matthew Selt 2–0 Daniel Womersley
Stuart Carrington 2–1 Lukas Kleckers
Eden Sharav 1–2 Soheil Vahedi
Mark Selby (142) 2–1 Matthew Selt
Joe O'Connor (135) 2–0 Lukas Kleckers
Stuart Carrington 2–0 Soheil Vahedi
Eden Sharav 1–2 Daniel Womersley



Breakuri 100(+)
142 Mark Selby
140 Mark Selby
135 Joe O'Connor
120 Stuart Carrington
116 Mark Selby
.



Clasamentul Grupei E

Calificați în Etapa a 2-a
1 Mark Selby – 6 victorii, 1 înfrângere [12–4], 18 puncte
2 Stuart Carrington – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–5], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Soheil Vahedi – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–7], 15 puncte
4 Matthew Selt – 4 victorii, 3 înfrângeri [11–7], 12 puncte
5 Eden Sharav – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–10], 6 puncte
6 Lukas Kleckers – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
7 Joe O'Connor – 2 victorii, 5 înfrângeri [4–10], 6 puncte
8 Daniel Womersley – 2 victorii, 5 înfrângeri [4–12], 6 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Seria WST Pro 2021 Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community